Widok

ogródek

hej. gdzie w gdańsku można kupić "krzaczki, bratki i strokrotki" ??? niestety osiedlowe sklepy mają tylko te ostatnie..jakaś giełda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z krzaczkami i bratkami o tej porze roku będzie kiepsko, bratki to wiosenne kwiaty, natomiast krzaki sadzi się wczesną wiosną lub jesienią.
Materiał, który trafia do naszych sklepów nie wytrzymuje wysokich temperatur, które panują u nas w sklepach. O tej porze roku mogę tylko polecić małe szkółki, gdzie można dostać materiał gotowy do posadzenia, ale nie polecam sadzenia latem, poczekaj do końca sierpnia, wtedy będzie na naszym rynku lepszy i większy wybór, a przede wszystkim będzie to pora odpowiednia do takich zabiegów.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za rady. ale ja na razie chciałam się zorientować w propozycjach. aby jakieś plany ogródkowe porobić. mam już troszkę w ogródku ale mam ambicje posiadania małego ale pieknego ogródka. a z allegro nie chcę kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje z Allegro bo ceny maja konkurencyjne niz sklepy ogrodnicze. Kupuje juz od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam. Na orunii jest ogrodniczy Justyna w pruszczu drugi ogrodniczy to oaza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jeśli faktycznie nie spieszysz się z zagospodarowaniem swojego ogródka to poczekaj do połowy sierpnia.
Allegro to nie jest dobry wybór, kupując rośliny musisz je ocenić czy są w porządku, czy nie są chore itp.
W Tróimieście mamy dosyć duży wybór sklepów, gdzie możesz kupić nawet dosyć dobry materiał roślinny, polecam sklepy OBI lub CASTORAMĘ.
Chcąc dostać w miarę świeżą roślinę musisz tylko pamiętać o tym ,że dostawy do tych sklepów są w środy i czwartki.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, własnie kiedy kupowałam w castoramie to nic mi nie przyjęło się. ogłónie to są sklepy budowlane, bardziej poszukuje jakiejś szkółki.
byłam w praktikerze w piątek po nawóz- wielka bryndza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We Wrzeszczu jest centrum ogrodnicze "OKAZ" v/v zajezdni tramwajowej. Mają drzewa, krzewy, kwiaty doniczkowe, balkonowe i rabatowe, a nawet duży sklep zoologiczny. Cen nie porównywałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

do góry