Widok

ogrzewanie kocioł - tylko jaki ?

Cześć - kupiłam właśnie mój pierwszy domek, który niestety wymaga większego remontu. Utknęłam na kwestii grzania - jaki kocioł polecacie - mam tam gaz więc rozważałam gazowy, ale przy obecnych podwyżkach czy warto? może jednak na pelet czy ekogroszek a może jednak elektryczny HELP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy jest na odpadki np opony lub plastik. Pozwala to na niskie koszty i czysta okolice.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeśli masz instalację gazową, to korzystaj. Będzie to najtańsza forma ogrzewania. Co więcej zupełnie bezobsługowa, a to też wiele warte
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

gazowa najtańsza? zainteresowało mnie to bo wydawało mi się, że właśnie wyjdzie mnie najdrożej w eksploatacji ze względu na wieczne podwyżki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najtańszy jest pelet lub ekogroszek. Przy drugim domku już to zrozumiesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bzdura...
Ceny ekogroszku to wręcz spekulacja. Trzeba kupować duże zapasy późną wiosną. A jeszcze całe kombinowanie, bo jak się kupi dużo a okaże się że jakość słaba to znowu klops...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie wiem, że taniej wyjdzie na pellet, ale kwestia dbania, dokładania, sprzątania itp jest czymś nie do końca policzalnym, innymi słowy komfort i bezobsługowość dla mnie się liczy :):):)
A wkładając jeszcze kij w mrowisko - a co myślicie o pompie ciepła??? Wiem, że najdroższa w zakupie, ale potem chyba eksploatacyjne w miarę tanio wychodzi????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry