Widok

olszynka ponad wszystko

mieszkam na olszynce ponad 30 lat i kiedys bylo tam otwarte srebrzysko ale teraz juz sie zmienilo duzo na lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam,gdzie na olszynce był młyn.Z tego co mi wiadomo nazwa srebrzysko wzieła się od srebrnego młyna.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/pages/Gda%C5%84sk-Olszynka/1430814253803279
Zapraszam na fejsa , strona o Olszynce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tak teraz zamiast srebrzyska jest nielegalne wysypisko śmieci różnego formatu . Nie wiem co lepsze , czy żyć z wariatami czy wśród brudu i smrodu ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkańcy Olszynki żyją jakby mieli klapki na oczach i korki w uszach. Utknęli w miejscu i nie idą z postępem czasu . Dla mnie, to ludzie zacofani, a Rada dzielnicy Olszynka jest do d..y . Nie interesuje sie losami mieszkańców . Dla mnie Olszynka, to czarna dziura, a rozmowy z mieszkańcami i próba ich przekonania do zmian to, jak walka z wiatrakami .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a o co dokładnie chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
.............nie rozumiem co ta wypowiedź ma na celu ?...........ludzie chcą zmian ...........lecz ,,miasto,, ma nas tam , gdzie zjeżdża narciarz z pleców !.............miały być inwestycje unijne , tyle było hałasu , i co ?........... ,,budyń,, przepuścił kasę .............pozostały marzenia.................. :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry