Widok

omaggio - mała pomyłka

Mały przykład potraktowania klienta detalicznego. Kupujesz pizzę za 42,50.- pizza + sos. Miły Pan dostarcza Ci pizzę, ale bez sosu - za pizzę na portalu pyszne.pl oczywiście już zapłaciłeś. Na rachunku widnieje 40,50. Po zwróceniu uwagi miły Pan dostawca oświadcza, że może Ci sprzedać sos !!! Kwota straty nieduża - chodzi o potraktowanie lokalnego klienta. Po prostu olewamy i cieszymy się, że dodatkowe 2 zł z transakcji za free jest na naszym koncie :) Tylko jeśli takich pizz + sos jest np. 100 w ciągu dnia ? Interes złoty. Nie zazdroszczę interesu i głowy do niego, chodzi mi tylko o uczciwe podejście do klienta. Można potwierdzić u kierownika pomyłkę - są telefony, internet i inne nowoczesne metody komunikacji. Można zrozumieć pomyłkę i podarować kwotę, ale nie można być w ten sposób traktowanym - szczególnie w detalu. OJ nieładnie. Szczególnie na lokalnym rynku. Może do kogoś nie dotarł także sos za 2 zł ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawialem pizzze oczywiscie od nich .....informowali ze bedzie dlugi czas czekania. PO 1h dzwoie ponownie - tak bedzie. Po 2h dzwonie ponownie - tak juz wyjechal..... to bylo 2 lata temu i do dzisiaj nie dojechal. Wiecej juz nie zamawialem od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo czekali na tramwaj. Aha. W Osowej nie ma tramwaju. No cóż. Stąd brak dojazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie polecam. Otrzymałam informację że pizza do godziny zostanie dostarczona po czym Pani po 1.5h dzwoni zapytać się co zamówiłam...pizza dojechała po ponad 2h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

do góry