Widok

ona-feromony

feromony jakie i czy dzialaja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uzywalem meskich erotic touch wild man (perfumy z feromonami) dla mnie bomba zapach hugo boss i calvin clein wymieka:)

i jeszcze Casanova heh :) az po tym zapachu sam bym na siebie polecial

nie wiem czy dzialaja az tak ale na kobiety tak bo maja cos w zapachu ze zwroci uwage takze polecam fakt ze sa drogie ale warto nie dzialaja na wszystkich:)
jak cos to napisz na gg 25146452 to sie razem na zakupy wybierzemy bo bede sie wybierac to pomoc z kazdej strony sie przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "Wyciąg z fiu**". Ponoć działa bynajmnioej w tv zachwalali:P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale trzeba go zdobyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnodostępny i bez recepty:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuu a gdzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazwyczaj u wszystkich w tym samym miejscu, choć zdarzają się patologie (vide: członek z ramienia, wysunięty na czoło)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A poważnie:
Nie oczekujcie po feromonach cudów. Świeżo wykąpany facet, po seksie, to kwintesencja feromonów. I dla jednej osoby jego podprogowy zapach będzie zniewalajacy - a dla drugiej - wręcz przeciwnie. Kobieta - analogicznie.
Nie ma uniwersalnego sub-zapachu "dla wszystkich".
Owszem - można trafić na perfumy feromonowe, które drugą osobę rozpalają do szaleństwa. Ale to kwestia przypadku, ze akurat w tym zestawie K+M+feromon wszystko zagrało jak trzeba. Z inną osoba tego efektu może nie byc wcale lub może być odwrotny do zamierzonego :/
Gdyby feromony działały zawsze i wszędzie - byłyby już dawno dodawane do kosmetyków. Czyste prawa rynku się kłaniają.

Podobnie działa "wyciąg z f.uta". To feromony w prawie czystej postaci (poza zapachem nadprogowym, ale jeśli wyciąg pobrany ze "świeżego materiału", niezbyt odczuwalnym :)
Na część osób działa "zachęcająco" - ale inną część będzie odrzucał.

Sam fakt, że "wyciąg z f.uta" jest tylko dowcipem z "Dnia Świra" a nie produktem rynkowym, tezę moją uzasadnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chloroform i chusteczka. Nikt się nie oprze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obuch siekiery ewentualnie kolba sztucera też skutkują aczkolwiek nie próbowałem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Tak na poważnie to co sądzicie o feromonach Bo natrafiłem na ten wątek i wiele się w nim nie doczytałem. Mianowicie chciałbym dowiedzieć csię czy kupię sobie moze jakieś porządne feromony ale nie chcę kkupować sobie badziewia z allegro. Mogę dać trochę więcej ale aby było to działanie,
Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No trochę więcej wydasz. Ale nie tak duzo Przetestowałem sobie trochę tego wszystkiego i na przykład odpoaiwadają mi Love Desire. Nie tylko jako feromony ale onkretnie jako zapach na co dzień. Lekki, dobrze się trzyma oraz jest całkiem mocny (niczym moim zdaniem nie odstaje od o wiele droższych firm). Czy dzialaą jako fermony? Nie wiem tak na 100%, ale podoba się laskom bo dostałem wiele komplementów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyciąg z łajna krowiego najlepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie sobie na nie patrzę ale są w dwóch wersjach. Tańsze i takie drogie w czarnej butelce. Są jakieś podróby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy towar ma swojego kupca. Jak jesteś kiepski to I tak dobra dziewczyna nie poleci na ciebie. Bez szczegółów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze feromony są naturalne. Śmierdzące skarpety, spocone pachy i morda cuchnąca piwskiem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy podróby to nie wiem, ale jeśli kupujesz w sklepach to raczej się na podróbę nie nadziejesz. Chodzi o to,ze są dwie wersje tych feromonów. Te w jaśniejszych przezroczystych opakowaniach są słabsze, jest to starsza wersja.Te w ciemniejszym zawierają większe stężenia feromonów no i zapach jest trochę inny (mocniejszy oraz dłużej się utrzymuje bo jak się popsikam to i nastepnęgo dnia to czujesz na ubraniu). Proponuje jednak zacząć od tej tańszej wersji, zobaczysz czy Ci odpowiada. Ewentualnie porównaj sobie jeszcze z innymi z tej samej półki cenowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A inne to jakie polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sexual Attraction - całkiem niezłe chociaż mała butelka i m nie odpowiadają.Pheromone essence -bezzapachowe ale wiem,ze niektórym ten fakt odpowiadaewentualnie chakra - mój znajomy ma i poleca chociaż wąchałem i mi niekoniecznie ten zapach odpowiada wolę abrdziej świeże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love&Desire super bo przetestowałem w wielu sytuacjach i na pewno nie jest to jakieś placebo ( wystarczy porównać nastawienie osób z pracy z czasów jak sie tym nie psikałem i z czasów jak zaczałem to uzywać bo było zdecydowanie na plus).Jednak polecam od razu kupić sobie wersję Love&Desire premium. Obie są fajne ale ta większa jest o wiele bardziej wydajna i wystarczy na dłuzej. Mam roweniż wrażenie,że natężenie feromonów jest o wiele większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po jakim czasie kobieta jest gotowa i czy musi stosować krem xy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcialabym sobie kupić zapach Love&Desire ale interesuje mnie tutaj jaka jest główna nuta. Mianowicie szukałam zapachu w sklepach stacjonarnych w mieście i nie mogłam znaleźć.Dodam, ze nie przepadam za zapachami kwiatowymi, wolę zdecydowanie mocniejsze piżmowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo chętnie bym Pani pomógł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz dopytać się w sklepach o możliwość wysłania Ci próbki feromonów. Nie wiem czy sklepy mają taka opcję ale nie zaszkodzi się tam zapytać :) Generalnie ten tańszy w różowej butelce Love Desire ma bardziej kwiatowy zapach, jest słodszy, trochę mydlany Jeśli wąchałaś Chanel Chance to będziesz wiedziała o co chodzi. O wiele mocniejszy oraz bardziej ciężki jest Love Desire premium. Nie jest to jedynie wzbogacona wersja ale sam zapach jest zdecydowanie bardziej mocny od tego podstawowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w otoczeniu przykładowo 30 czy 40 osób to jak można zidentyfikować zę feromony wychodzą konkretnie ode mnie? Jaki maja wpływ na innych? Czy to działa podświadomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ! Gdy ktoś użył feromonów w grupie 30 40 osób, wtedy chcesz kogoś przelecieć , ale nie wiesz kogo ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, w zasadzie działa to tak, ze inne osoby wokół Ciebie będa Cię odbierały w sposób o wiele bardziej pozytywny. Będziesz dla nich osobą, która jest atrakcyjniejsza oraz będzie do Ciebie wieksze przyciąganie. I tyczy się to nie tylko mężczyzn ale również kobiet. Dla mężczyzn będziesz bardziej atrakcyniejsza seksulanie, kobiety będą do Ciebie miały za to większy szacunek. Feromony ułatwiaja kontakty, sprawiają, ze jesteś lepiej odbierana. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na kupienie oryginalnego zapachu a nie jakiejś taniej podróbki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam Love Desire premium, ogólnie dzisiaj pierwszy raz użyłam i coś tam niby widziałam ale nie wiem w sumie czy bylo to placebo czy rzeczywiście ten zapach ma takie mocne działanie na drugą osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire w wersji premium to jeden z lepszych feromonów, są mocne tak więc powinnaś zobaczyć w niedługim czasie reakcje otoczenia. Nie powinnaś jednak przesadzić bo zbyt duża ilość feromonów może działać negatywnie (w sensie denerwować inne osoby). Najlepiej zaczynać od mnejszych dawek potem przechodzić do wiekszych.Z czasem będziesz mogła sobie robić mixy z innymi feromonami. Drugim dobrym dzialaniem feromonów jest na pewno zwiększanie pewnośći siebie, będziesz sama czuła się atrakcyniej oraz będziesz bardziej pewna w kontaktach z innymi. Co również znacznie Ci ułatwi nawiązywani znajomości. Feromony pomagaja ale nie zrobią za Ciebie wszystkiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Które polecicie z Love desire? Wersję w czarnej butelce czy moze w niebieskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalezy jak ktoś do tego podchodzi. Sam wersji niebieskiej nie testowałem tak wiec wiele na jej temat napisać nie mogę. Jednak wersja ciemna love desire ( ta premium) którą mam zupełnie nie przypomina zapachu samochodowego Zapach jest bardziej korzenny, raczej nie należy do tych z kategorii cytrusowe czy świeże. Są o wiele mocniejsze. Tak wieć polecam wypróbować włąśnie te.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mocniej się trzymają niż te niebieskie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak pisałem nie mam porównania bo tych tańszych nie testowałem, Kupowałem zresztą stacjonarnie i w sklepie intymnosc na kabackim dukcie doradizli mi właśnie te mocniejsze. Przetestowałem zapach, można tam sobie powąchać i podobały mi się bardziej niż te niebieskie ( które to faktycznie nie moje klimaty). Jakość mniej więcej taka jak zapachów bossa w tej samej cenie. Tak więc trzymają się cały dzień.Mycia raczej nie wytrzymaja. Na ubraniach czujesz nastepnego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy mieliście może sytuacje w któych łaczyliscie rózne zapachy razem? Czy mozna wtedy liczyć na lepsze działanie czy jednak nie? Pytam się głównie bo słyszałem,że różne zapachy mają rózne zawartości i rodzaje feromonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam czasami łączę. Chociaż nie można tutaj przesadzić ponieważ jak za dużo na siebie wylejesz to może to spowodować reakcję odwrotną.To znaczy rozdrażnienie ze strony kobiet i wręcz czasami agresję ze strony mężczyzn.Tak wiec jeśli używasz dwóch rodzajów feromonów to najlepiej jest stosować połowę dawki każdego z nich.Sam czasami łączę ze soba Love Desire oraz Pheromone essence. Dobrze się ze soba zgrywają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Love desire ale te w wersji premium (ciemna matowa butelka). Wyraźna poprawa nastroju i większe zainteresowanie otaczających osób. Kiedyś aplikowałem na spotkaniach z dziewczynami. Aktualnie głównie w robocie bo zauważyłem, ze łątwiej jest manipulować innymi i od razu większość osób jest do Ciebie z marszu nastawiona pozytywnie.
Czyli widze ze moje odczucia nie sa osamotnione. Czytam na stronie, ze maja w skladzie hormony meskie czyli jednak cos w tym musi byc ... Nie sa to zwykle wyciagi z roslinek. Trzeba sie tylko pozytywnie nastawic co danego produktu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry