Widok

onkologia na Zaspie??

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
jaka jest Wasza opinia na temat oddzialu onkologicznego na Zaspie. Pilnie potrzbuję informacji na ten temat, a także na temat dr. Moniki Nowaczyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pacjentką dr Nowaczyk jeszcze z WCO, uważam że jest to b. dobry specjalista, i dobry człowiek. Wiem, że wielu pacjentów przeniosło się z WCO na Zaspę pomimo złych warunków lokalowych. Obecnie warunki się znacznie poprawiły. Ja sama po kilkuletniej walce z nowotworem polecam dr Nowaczyk. Barabara
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja rowniez jestem pacjetka dr Moniki Nowaczyk jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo dobrym specjalsta ma bardzo dobry kontakt z pacjentem polecam .Teresa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jestem od trzech lat pacjentką dr.Moniki Nowaczyk-zaraz po mastektomii piersi.Z czystym sumieniem mogę polecić p.doktor innym pacjentom.Jest bardzo profesjonalna,fachowo i z cierpliwością podchodzi do chorego,każdego traktuje indywidualnie.Taka postawa pomaga zdrowieć!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może to przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obecnie leczy sie moj maz oraz syni jestesmy zadowoleni z opieki dr. Nowaczyk jest b przystepna i podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem zawsze ma mozliwosc wyjscia z sytuacji gdzie wydawaloby sie ze juz nie ma mozliwosci leczenia . POLECAM
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nowaczyk może i ma wiedzę , ale jest nie ludzka ... już się wypaliła w swoim zawodzie , nie szanuje pacjenta traktując przedmiotowo typu (a niech umiera) smutek i przykro po wizycie u dr Nowaczyk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To odradzam rowniez dr Joanne Pikiel, a z dobrym podejsciem to moze Rafal Dziadziuszko?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram. Lekarz ze znieczulica, z wielka laska odpowiada na pytania pacjenta, ciagle jej nie ma z roznych powodow. Nie wglebia sie w swoich pacjentow, jest niedokladna, popelnia bledy. Lepiej wybrac lekarza ktory ma serce i czas dla swoich pacjentow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital na Zaspie to miejsce ogólnie nie godne polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry