Jestem po 1 wizycie i jestem bardzo zadowolona i już umówiłam się na kolejną wizytę.. Obsługa rewelacyjna jak i wykonanie zabiegu i efekt. Byłam w innym salonie, gdzie obsługa była słaba, wygląd salonu również no i sam zabieg jak i efekt też był niezadowalający.. a tutaj wszystko na wielki plus!! naprawdę gorąco polecam !! piękna opalenizna, świetna obsługa i cena też ok :)