Widok

opinia

lek. stomatolog A. Ljósheim Temat dostępny też na forum:
Byłam pacjentką pani doktor raz osobiście a raz z dzieckiem. Niestety wrażenie z wizyt nienajlepsze i już zrezygnowałam z tych usług. Na obu wizytach pani doktor wydawała się trochę arogancka i niezbyt cierpliwa w stosunku do dziecka.(niewłaściwe moim zdaniem podejscie do malego pacjenta).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzę w to co czytam.. w takim razie to chyba nie była ta Pani. Ja poszłam do niej z bolącym zębem i sposób w jaki się mną zaopiekowała i mnie przyjęła był naprawdę godny podziwu. Kobieta jest niezwykle spokojna i cierpliwa potrafi uspokoić pacjenta. Dodam, że czekając w kolejce był przede mną mały pacjent i Pani stomatolog bardzo dobrze się nim zajmowała. Sposób leczenia też jest niezwykle zadowalający. Na pewno będę leczyć zęby u tej Pani, gdyż jest to stomatolog z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry