Widok

opinia - ul. Gabrysiak Gdańsk Jasień

Dom i mieszkanie Jasień Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,
chciałabym zakupić mieszkanie przy ulicy Aleksandry Gabrysiak. Proszę napiszcie czy jest to dobry pomysł.
Podpowiedzcie czy jest tam bezpiecznie, czy w pobliżu jest zakorkowana, ile zajmuje dojazd do Wrzeszcza. Jak wygląda sytuacja z przedszkolami/żłobkami, sklepami? Chętnie przeczytam wszystkie opinie. Z góry dziękuję :)
Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0