Widok

opinie o dzielnicach Gdyni, gdzie warto kupic mieszkanie

witam,
nie jestem mieszkanaka 3 miasta a chce nia byc:)
w zwiazku z tym potrzebuje pomocy odnosnie dzielnic, na ktorych warto zamieszkac a ktorych uniakać.
Będe wdzieczna za pomoc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żeby być mieszkanką Gdyni, trzeba zdać test z języka polskiego. Polecam korepetycje:-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16
Polecam korepetycje z etyki !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mieszkam w centrum i nie narzekam :) unikałbym dzielnic "nadmorskich" i portowych bo albo drogo albo śmierdzi rybą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
zależy- ile masz pieniędzy na mieszkanie. Te w górnych tarasach miasta są tańsze, te bliżej cywilizacji i SKM- ki droższe. W centrum mają strefę płatnego parkowania- dodatkowy koszt jak nie ma miejsca na podwórzu i trzeba wykupywać abonament.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajnie położone jest Obłuże bo:
Wylot/ wlot z/na obwodnicę,
Dużo autobusów,
Kościół, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, sklepy a nawet pogotowie,
Lasek w pobliżu na spacery
Z wieżowców piękne widoki na zatokę, prom Stena Line
Bezpiecznie
Polecam stronę mojeosiedle.pl można poszperać,poczytać, pooglądać i popytać ;)

Złą reputację ma Chylonia i Grabówek

Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Uważałabym na Pogórze ponieważ jedna część należy do Gdyni a po drugiej stronie ulicy Płk.Dąbka to już powiat Pucki i wszystko załatwiasz w Pucku.
Fajne osiedla tam powstają ale mnie by się nie chciało jeździć aż do Pucka :( aby załatwiać wszystkie sprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkalem kiedys w redlowie. polecam, bo blisko do sklepow, szkol itd oraz np do sopotu jest blizej niz do centrum gdyni )))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Redłowa jest bliżej do spotu niż do centrum Gdyni???......a to ciekawostki dropsa :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tak jakos do Sopotu jechalem o polwe krocej niz do Gdyni wiec dla mnie blizej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Redłowo i Orłowo fajne osiedla ale ceny też wysokie. Tyle, że skomunikowane aż po Gdańsk drogami rowerowymi ;) bynajmniej Orłowo, bo z tamtąd często pedałuję ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym wybierała między Orłowem, Redłowem, Wzgórzem i Główną. Zgadzam się, że zdecydowanie Chylonia i Grabówek nie. Są też osiedla 'głębiej' położone, niektóre może i fajne ale to już strasznie daleko mi się wydaje do tzw. centrum. Zależy jaki tryb życia prowadzisz, czy przemieszczasz się na rowerze i komunikacją czy wszędzie autem. Czy chcesz mieć blisko skmkę. Najlepiej sprawdz czy jest przychodnia / sklepy z żywnością / szkoły itd. obok i odpowiedz sobie na pytanie co często robisz i czego potrzebujesz:) kina, teatry, kawiarnie, knajpy, większe sklepy itd... powodzenia w szukaniu!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepsze lokalizacje to Redłowo i Orłowo, ale ceny są kosmiczne. Dobre i znacznie tańsze są okolice Małego i Wielkiego Kacka oraz Karwin - dobrze skomunikowane, z odpowiednią infrastrukturą handlowo - usługową. W Małym Kacku (Strzelców) obecnie budują 3 firmy: Ekolan, Eurostyl i Hossa (w tej ostatniej praktycznie juz nie ma mieszkań na sprzedaż). Na skraju Karwin, na leśnej polance, buduje Panorama (kupiłam tam mieszkanie, odbiór jesienią 2014). Obecnie mieszkam nieopodal (na Fikakowie) i jestem bardzo zadowolona z tej lokalizacji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja Polecam Okolice Chwaszczyna dokładnie Tuchom 2 km od ronda w Chwaszczynie .
Budują domki 4 lokalowe czyli na jednej działce 4 rodziny. Fajne kameralne osiedla i do tego kazda rodzina ma swój ogródek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam Witomino. Dzielnica bardzo się zmienia, rozbudowuje, unowocześnia. Jest w pięknym otoczeniu lasów. Teraz np. powstało nowe osiedle Słoneczna Zatoka w pięknej lokalizacji. Mam słabość do Witomina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moim zdaniem obecnie najbardziej rozwija się Morena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No i za kilka lat obecni mieszkańcy będą jak wygrani na loterii ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej chyba jest na Jasieniu, ceny trochę bardziej przystępne, osiedle gdańskie tarasy na przykład, a lokalizacja jest w porządku, obwodnica w pobliżu, kolej metropolitarna też
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat ta oferta w przypadku Semeko to może być dobry wybór. Nie wiem jak tam ich inne
inwestycje w Gdyni, ale ja mam mieszkanie w Redzie i jestem zadowolony z tego jak jest wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to na obrzeżach Gdańska powstaje nowa inwestycja Park Gutenberga. Kameralna zabudowa na obrzeżach miasta. Z szybkim dostępem do centrum miasta. Park Gutenberga to z jednej strony serce miasta, a z drugiej niemal dziewicze tereny. Jeśli ktoś poszukuje takiej równowagi to warto przyjrzeć się tej inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Park Gutenberga lokalizacja, cisza i spokój . Apartamenty są położone z dala od miasta. Jednak dojazd do centrum nie zajmuje więcej niż 15-20 min. Dla większości jest to jednak duży plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Luksusowe apartamenty Park Gutenberga znajdują się na obrzeżach Gdańska w bliskim sąsiedztwie zieleni. Jeśli poszukujesz miejsca, które znajduje się blisko centrum miasta, a jednocześnie da Ci chwilę by odetchnąć od miejskiego zgiełku to idealne miejsce dla Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aqua Tower w Redzie myślę że jest dośc ciekawą opcją jeśli chodzi o rynek pierwotny na terenie 3 City. To jest akurat inwestycja Semeko. Bardzo fajna okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukanie inwestycji w Gdyni to między innymi oferta jaką ma firma Semeko, która buduje w tym mieście, w tym także inwestycję na ulicy Morskiej - https://www.semeko.pl/oferta/Morska-Park-Gdynia. Ostatecznie co wybrać to indywidualna kwestia każdego kto szuka dla siebie mieszkania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

do góry