Widok

opinie ul.Twarda

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
witam,
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na ul.Twardej. Mieszkanko fajne jednakże mam wątpliwości co do samej lokalizacji. Proszę o opinie jak tam się mieszka. Czy można swobodnie przejść tamtędy nocą, czy zdarzają się kradzieże w samochodach? Pytam bo sama ulica wygląda naprawdę niezbyt zachęcająco, może się mylę?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy w którym budynku zamierzasz kupić mieszkanie. Ogólnie mieszka się spokojnie, jedne budnki w lepszym drugie w gorszym stanie. Chodzić można swobodnie. Wolę tę ulicę od np. nowych dzielnic ze względu na to że mogę np. swobodnie zaparkować nikt nie będzie się darł, że jego miejsce zajęłam, blisko tramwaj, pociąg, lidl i inne sklepy. Rzeczywiście wygląda niezbyt ciekawie, ale to się zmienia i gdybyś widział ją np 10 lat temu to byś nawet mieszkania tu nie chciał obejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
budynek, w którym jest sklep "abc" chyba zaraz dalej jest jakiś bar raczej dla miejscowych...,bądź też Panów, którzy pracują w okolicy. Zdążyłem zauważyć, że w sklepie to chyba głównie piwko schodzi, ogólnie to nie problem dla mnie jeśli ktoś je kulturalnie pije nawet na ulicy, tylko żeby burd nie było i samochód cały rano stał:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzeczywiscie bar jest dla miejscowych i pracujacych w okolicy. Najgorzej jest w okolicach 10 ale da się przezyć. Ja mieszkam tu już klka ładnych lat i nie narzekam. ten budynek o którym piszesz to jeden z lepszych no i ludzie z tych normalnych. Z czasem zobaczysz ze nawet lokalni amatorzy piwa są całkiem , całkiem. Burd już nie ma najwięksi zadymiarze dawno porosli albo ich najwyższy już dawno osądził albo ich eksmitowali. Dużo tu nowych ludzi. O auto nie musisz się bać pod budynkiem dużo ich stoi i są całe i zdrowe.
a i tylko jedno musisz wiedzieć akurat na tym skrzyzowanieu bardzo często po ulewach jest ogromna kałuża i autem nie przejedziesz od strony stoczni. W niektorych piwnicach stoi woda nie wiem jak w tym budynku akurat. Tego nikt Tobie nie powie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za odpowiedź. Będziemy się zastanawiać..Mieszkanko ma być na kilka lat do pomieszkania, a potem pod wynajem, tylko pytanie pozostaje czy nie będzie z tym później problemu, jeśli ulica w przyszłości będzie wyglądać dalej tak jak wygląda, czyli zniechęcająco...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co a i jesli na wynajem to chyba warto bo wiele mieszakań jest na tej ulicy właśnie wynajmowanych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wieczorami to chyba tam trochę straszno
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nieprawda jest tak samo jak w innych dzielnicach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Młyniska

Doki (7 odpowiedzi)

Doki to pierwsza duża inwestycja mieszkaniowo-biurowa, która powstanie na terenie Młodego Miasta....

do góry