Widok

opony

jezdze i bede jezdzil na calorocznych MT!!! w USA nikt nie zmienia jakis smiesznych opon! Only JEEP!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zaprotestuj i zdejmij je. POKAŻ ŻE JESTEŚ FACET Z ORGANAMI I JEŹDZIJ BEZ OPON TYLKO JEEłoP
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry