Widok

optyk gdansk

hej znacie namiary na dobrego optyka w gdansku, musi byc tez niedrogi. Z cana oprawek to roznie bywa ale czy ceny szkiel roznia sie od siebie jakos znacznie u roznych optykow? i czy jest gwarancja jakas na okulary?
doradzcie bo sie nie znam
dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od lat robie okulary w Vision Optyk ,bo jestem zadowolona z obsługi i elastycznego podejścia.Poza tym mają duży wybór oprawek i możliwość negocjacji ceny dla stałych klientów i nie tylko!! Obecnie ich salon mieści się w Straszynie w CH Max Xawier ,ale naprawdę warto się przejechać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Optyk w przychodni na Kilińskiego-ceny niższe niż w firmowych salonach, naprawy też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie bylam w tej przychodni i w rejestracji powiedzilay, ze juz nie ma optyka... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrych troche jest, no ale z cenami bywa roznie. Nie lepiej zwyczajnie zamówic okulary przez internet? Ostatnio zamawiałem na galeriawidzenia.com i miło zaskoczyła mnie roznica w cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Batorym w Optical Christex mają oprawki od 99 zł, ja takie sobie wybrałam. I to nie żadne starodawne czy coś. Ja swoje wybrałam bardzo ładne i wyglądają też na wytrzymałe, zajrzeć do salonu możesz i popatrzeć, może jakieś Ci się spodobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem jest to jeden z lepszych salonów - i ze względu na asortyment i obsługę. bardzo to wszystko razem jest udane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.optykgdansk.pl i po problemie :p Serio. Nigdy juz nie pojde do sieciowki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

do góry