Widok

orange, t-mobile czy plus?

w której sieci najlepiej podjąć pracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jako kto? w punkcie naziemmnym? na słuchawce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę,że to ganz egal...nie wiem,jakie profity czy bonusy mają pracownicy poszczególnych sieci.Prawdopodobnie porównywalne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli już - to nie u autoryzowanych przedstawicieli tylko w punktach firmowych ;) zarabia się więcej.
mój Mąż pracował 4 lata w T-mobile (magazyn, serwis, sklepy firmowe - sprzedaż).
ogólnie wszyscy chodzą "posikani", bo mają takie plany miesięczne nakładane, że nigdy nie wiadomo kto następny będzie do odstrzału. liczą się tylko nowe umowy - nie ważne, że masz ileś tam aneksów, że ludzie przychodzą z innymi problemami. Niektórzy pracownicy naginają system i "biorą" numerki z nowymi umowami (po wejściu do sklepu wybierasz numerek z jaką sprawą przychodzisz) byle plan wyrobić i zachować stanowisko.

ale socjal bardzo fajny - ubezpieczenie za grosze(życiowe i medyczne dla pracownika i rodziny), dofinansowanie urlopu (dostawaliśmy ok 1300zł), paczki dla dzieci, bony/karty.

Piszę o tym jak było ponad rok temu ;)

Mąż szukając później pracy (zwolnili Go za nie wyrobiony plan) u konkurencji był na rozmowach w punktach autoryzowanych - i tam najniższa krajowa + premia. W sumie nie wyrobiłby tyle ile miał samej podstawy w T-mobile ;) nie mówiąc o łącznej sumie podstawa + premia miesięczna ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za ino :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś wie na jakich programach się pracuje w orange, ja pracowałam w plusie na Rainbow, Inka Pers. Ale ciekawi mnie czy w orange jest więcej do nauczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że gorsza sprawa to połapanie się we wszystkich dostępnych aktualnych promocjach, żeby z głową i kompetentnie klientowi doradzić coś mądrego zamiast stękać bzdury z kartką w ręku i tak samo połapać się we wszystkich funkcjach i możliwościach poszczególnych modeli telefonów niż ogarnąć nowy program, który w sumie robi dokładnie to samo co robiłeś (-aś) wcześniej u konkurencji tylko trochę inaczej wygląda :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
część pracuje w call center w Gdansku i sprzedaję usługi Orange Polska (Fun Packi). Jestem doświadczonym zawodnikiem, szczerze mówiąc wcześniej rożnie bywało z kasą a w zasadzie wysokością. Teraz wynagrodzenie wygląda zupełnie inaczej, dużo się dzieje, sporo dodatkowych konkursów, które dodatkowo wzbogacają mój budżet. Nie ma co się martwic, że cłowiek nie da rady od tego sa szkolenia, na Których poznasz ofertę, no co najważniejsze ludzie do których później trafiasz zawsze pomagają, nie zostajesz sam- także bez obaw. A systemy to nic trudnego:-). Generalnie atmosfera fantastik, dobrze się pracuje, to nie to co było kiedyś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też popieram - z trzech firm wybieram generalnie najlepiej Orange. Porażka i ostrzegam przed T-Mobile (call center OLIVIA Gate), oj słabo co tam ćwiczą z ludźmi to już .........................inna historia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz na mysli COB do którego non-stop rekrutują czy też Taxcare (do którego ogłoszenie ponawiane jest co ok. miesiąc) ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry