Widok

ortopeda sportowy w trojmiescie

kogo naprawdę polecacie? kasa nie gra roli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zarzycki na Dąbrowie w Gdyni-chyba najlepszy-wizyta 100zeta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam zarzyckiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
macie jakieś namiary na tego zarzyckiego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
A znacie moze dobrego w Gdansku? A przynajmniej takiego, ktory nie powie, że jesli jeszcze nie boli (tylko strzyka), to nie choroba...
nie ma miłości bez naiwności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w środę wybieram się do dr Piotra Wiśniewskiego (polecany tu na forum) ze Swissmed'u (ul. Wileńska 44). Wizyta 120 zł ;/ Ale wolę wydać każde pieniądze i uzyskać profesjonalną opinię, niż później cierpieć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To napisz jak było ;) Ja byłam i prywatnie i państwowo i efektów brak...
nie ma miłości bez naiwności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Cieśla z Miejskiego przyjmuje prywatnie na Armii
Krajowej w Gdyni. dobry jest, szczególnie jeśli chodzi staw kolanowy. miałem okazję się przekonać (nie na własnej skórze na szczęście)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Cieśla dobry?? chyba robi dobre wrażenie tylko - NIE POLECAM, a i kasuje jak za zboże, leci na opini
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ostatecznie nie poszedłem.
Byłem wcześniej u chirurga (bo do ortopedy najbliższy termin, na który jestem już umówiony, to 26.X ), który dał mi skierowanie na USG (dopiero na 20.X .
Do prywatnego lekarza nie poszedłem bo ... przeszło mi ;)
Tzn kolano już nie boli, nawet po ciężkim treningu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak to jest z tymi kolanami, mnie jak już bolą, a zdarza się to rzadko na szczęście, to w dniu przerwy np. po ciężkim tygodniu treningów.
Pierwszy raz się przestraszyłem i byłem bliski pójścia do prywatnego lekarza lecz coś mnie powstrzymało i przeszło samo 3 dni później.
Przy kolejnych razach nawet nie robiłem dodatkowej przerwy, jak bolało to trenowałem jeden dzień lżej, a potem wg planu i też przechodziło.
W tym sporcie ból kolan jest nieunikniony ;)
Ale prywatny lekarz to ostateczność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Jeżeli nie ma jakiegoś ciężkiego urazu jak złamanie, lub nie trzeba zwolnienia czy skierowania na dalsze badania to polecam fizjoterapeutę sportowego, oprócz sesji leczniczej nauczy jak samodzielnie wykonywać ćwiczenia lecznicze, jak bandażować i omijać ruchy prowokujące ból, czy zmodyfikuje treningi.
Jako doswiadczony fizjoterapeuta sportowy dysponuję szeroka gama diagnostyczną, ale w przypadkach gdy to jest wymagane zalecam wizytę u specjalisty np ortopedy polecam M Laskowskiego.
W razie pytań zapraszam na strone www.fizjosport.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak się składa, że przeszedłem bardzo poważny uraz sportowy, i obecnie jestem pod opieką zarówno ortopedy Macieja Laskowskiego, jak i fizjoterapeuty Jarosława Kowalskiego. Dzięki nim z inwalidy stałem się na powrót w pełni sprawną osobą. Szczerze ich polecam!
www.krzysztof-kledzik.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
tak sie sklada ze tez leczylem sie u pana Laskowskiego,wizyta drozsza niz w Rehasport,tylko nabijanie kasy,zadnej pomocy,skierowanie to zaprzyjaznionej pracowni rezonansu magnetycznego,z polecenia mialobyc taniej,nie bylozwykly naciagacz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem szczerze zdziwiona że Laskowskiego można polecać. Chyba że to kryproreklama :) Ja zdecydowanie odradzam Laskowskiego. Jest obcesowy. Niezainteresowany pacjentem. Zero porad, uwag, zaleceń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paweł Rybak- Reja Sport Clinic mieszczą się w ergo arenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reha miało byc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andrzejewski w Słupsku https://kcp.pl/lekarz/andrzej-andrzejewski/fizjoterapeuta/slupsk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poradni sportowej EterMed dr Zaleski, na miejscu usg, tomografia komputerowa i rtg
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
I na stronie swojego sklepu internetowego mają całkiem fajny kalkulator sportowy gdzie sobie wyklikujesz badania w zależności jaka dyscyplinę uprawiasZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry