Widok

ostrożności

Chciałem tylko pozdrowić wszystkich kierujących,którzy jeżdżą po zmroku na światłach do jazdy dziennej. Dzisiaj ok.godz.21 wjechałem na obwodnicę od estakady a zjechałem zjazdem na Matarnię.Po drodze napotkałem 3 auta jadące na światłach dziennych. 3... Myślę,że to bardzo dużo zważywszy na jeden przejazd prawie połową odcinka obwodnicy.Wisienką była ulewa na wysokości Osowej gdzie widoczność spadła do ok.20m.Oczywiście mruganie moimi światłami tylko wywołało podniesienie brwi ze zdziwienia i zastanowienia u tych kierujących.
Posiadam auto bez takowych świateł i szczerze mówiąc nawet bym nie chciał ale zastanawia mnie to jak można po zmroku nie zauważyć,że promień świateł od naszych reflektorów słabo oświetla drogę i jest jakiś...inny??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W wielu samochodach światła ustawia się na "auto" i wtedy komputer decyduje na jakich światłach jedzie samochód. Możliwe ze była awaria czujnika zmierzchu w takim samochodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powinieneś pozdrowic głównie użytkowników trafficarow,którzy w większości nie wiedzą gdzie się włącza światła mijania notorycznie jeżdżąc na dziennych po zmroku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Awaria nie awaria kazdy swój rozum chyba ma i widzi czy mu światła oświetlają drogę
czy nie i żadne czujniki nie muszą za niego decydowac...dla policjanta też nie będzie to żadne tłumaczenie że czujnik zdecydował inaczej!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkałeś typowych Januszy motoryzacji - współczujemy niebezpieczeństwa!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry