Pan Adam to terapeuta z powołania, z sercem na dłoni, b. miły, empatyczny, mega cierpliwy,dba o granice w relacji, dostosowuje się do potrzeb klienta i robi wiele by pomóc, stosuje różne metody pracy z ciałem, ze snami, z rysunkiem wspomagające rozmowę. Cierpliwie tłumaczy kolejne kwestie i podaża za klientem w jego własnym tempie, wspierając go , motywując i oświetlając mu to, co trzeba i to co ukryte i nieświadome. Długoterminowa terapia od 2013 r zmieniła mnie o 360 stopni, uratowała życie i wyciągnęła z wielu sideł skutków wieloletniej przemocy i nauczyła narzędzi ułatwiających życie . Co dla mnie ważne, że p. Adam patrzy holistycznie na klienta a nie tylko na problem a ja tego u moich nauczycieli i przewodników jak i psychoterapeuty i fizjoterapeuty szukam:)Zajęcia z p. Adamem są konkretne i zmieniają, jeśli się zaangażujesz i zawsze dostaniesz potrzebną wiedzę i wsparcie pomagające zrzucić ,,wewnętrzne kajdany" i pokonać progi a nie są tylko ,,pogawedką"jak niektórzy myślą.Uczestniczyłam też w kilku warsztatach proponowanych przez p. Adama i w ciekawym wykładzie, które różnią się od pracy na psychoterapii i też jestem zadowolona. Wiele wiedzy, ćwiczenia i odpowiedzi na pyt