Widok

pani dyrektor bez serca

nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony dyrekcji . Pani dyrektor wredna podła dzieli dzieci na dwie kategorie , dzieci ktore uczą się słabiej jej zdaniem powinny trafić najlepiej na księżyc robi podłe selekcje i mowi o tym głośno a jej sekretarka druga pani dyrektor wścibska poprostu dramat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
PANI DYREKTOR BEZ SERCA? cóż to oznacza???to że Pani dziecko jest słabiutkie i nie dostaje się do dobrej klasy to nie powód by tak źle mówić o innych!W każdej szkole są klasy wybitne i te mniej zdolne,to nie nowość!!! Ja jako rodzic jestem z tego bardzo zadowolona i chwalę decyzję pani dyrektor.tak trzymać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale Ciebie jak widze nikt niestety nie chwali. Tak na marginesie: selekcje to robili kilkadziesiat lat temu na rampie w obozach i nic z tego dobrego nie wynikalo. W klasach musi byc roznorodnosc, a tym samym walka i motywacja, a nie klasy mamusinych lalusiow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z ludźmi nie mającymi świadomości co dzieje się w szkołach i na rynku pracy się nie dyskutuje...Ciebie za znajomość realiów szkoły to pochwalić nie można- widocznie cieniutki byłeś i nie załapałeś się do klasy dla wybitnie zdolnych- wylewaj żale do poduszki a nie na forum...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry