Widok

pani dyrektor zwariowała

tak jak w tytule dyrektorka zwalnia najlepszego nauczyciela w szkole mimo że uczniowie i rodzice stają za nim murem nim poślecie swoje dzieci do tej szkoły radzę siędobrze zastanowić ,dyrektorka robi co chce uważa szkołę za swoje własne prywatne królestwo
Moja ocena
Gimnazjum nr 20 kategoria:
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
najlepszy nauczyciel .... istnieje coś takiego ? jak widać e-mail ten jest mocno emocjonalny, z daty wynika, iż z okresu przegrupowań kadrowych w szkole, szkole z którą mam przyjemność współpracować od lat i o której (a także o większości Kadry) mam jak najlepsze zdanie; zapewniam też, że Pani Dyrektor działa merytorycznie, a chcieć może wiele, właśnie dlatego, że jest Dyrektorką; aha, żeby nie było - też jestem nauczycielem i pracuję w tej szkole, siłą rzeczy znam Dyrekcję i wielce to sobie cenię ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
i tu ktoś trafił w sedno, czas płynie a pani dyrektor czuje się wyśmienicie w roli ekonoma na folwarku. Młodzież, rodziców i nauczycieli ma za nic, sieje strach i rzuca złośliwe odzywki. Jednak nic nie trwa wiecznie, nawet to żałosne panowanie wzbudzające tyle negatywnych emocjii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry