Widok

panstwowe przedszkole w chwaszczynie?

czy takowe jest? jesli tak to prosze o adres.
dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry Gdyńska 46 bliżej ronda,na przeciwko tego sklepu zielonego,tez daję Dzieci w tym roku. Dobrego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie moze jakies opinie o tym przedszkolu?Bo ja slyszalam dwie jedna dobra druga zla i sama nie wiem.
Bylam tam pani dyrektor wywarla pozytywne wrazenie,przedszkolanki tez.Samo przedszkole zatrzymalo sie na czasach komuny ale w sumie mnie to nie odstraszylo.Mam nadzieje ze bedzie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole prowadzi zajęcia na bardzo wysokim poziomie, wiem z doświadczenia:) Wystarczy tez spytac rodziców, którzy dawali tam swoje, wiem, że polecaja innym znajmym. Super przygotowanie do szkoły. Budynek rzeczywiście jeszcze z "poprzedniej epoki", sale zrobione są bardzo ładnie i przyznam szczerze, że moim dzieciom, i mi osobiście też absolutnie to nie przezkadza, ale w sumie ważniejsza jest edukacja na odpowiednim poziomie. Wiem, żze rodzice, którzy mieli dzieci wczesniej w tym przedzkolu, do niego wracają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ania..piszesz,że zatrzymało się tak jakby była komuna.Nie ściany wychowują dzieci..tylko ludzie i system w przedszkolu.Jełśi to Cię nie przekonuje to wyślij dziecko do super przedszkola na Osowie Happy kids i płać co miesiąc 1000zł za taką przyjemność.Nie daj się zwariować.W ty wieku wychowanie i nauka dziecka jest ważna ale nie najważniejsza.Na to przyjdzie jeszcze czas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przedszkole jest w stanie opłakanym - i to nowe i stare. Mimo to moje dzieci uczęszczają do tego przedszkola. Panie super - dyrektorka już mniej....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może o jakims innym przedszkolu myślisz? Moje dziecko, chodzi do nowego - super wszystko bez zarzutu, aby wszystkie znane mi predszkola tak wyglądały. Stare też po "liftingu" oczywiście na miarę możliwości. Wszystkie Panie, włącznie z Dyrektorką, super. Może jest jakieś inne, o którym piszesz, że "jest w opłakanym stanie"? Ale co najwazniejsze edukacja wciąż na wysokim poziomie, piszę wciąż, bo moja starsza pociecha uczęszczała do tego przedszkola i teraz w szkole (w Gdyni) przoduje we wszystkich przedmiotach - grunt to dobre podstawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli piece kaflowe jest to stan po "liftingu" to aż strach pomysleć co było wcześniej. Osobiście odradzam, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najmłodsze dzieci są w super warunkach (ogrzewanie podłogowe), a piece kaflowe owszem, ale z elektrycznymi wkładkami, więc o co chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy ma swoje rozumowanie super warunków:) ogólnie w tym przedszkolu jest brud, i jezeli komuś nie przeszkadzają takie warunki dla swojego dziecka,to czemu nie. Moje dziecko chodziło tam bardzo krótko, ogólnie jeden wielki syf i osobiście nie polecam.Kadra też do najprzyjemniejszych nie należy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole okropne. Po pierwsze nie państwowe!!!!! Tylko prywatne!!!! Moje dziecka młodsze chodziło tam jeden rok - nie miałam wyjścia. Dyrektor może i sympatyczna - ale sknera, byle jak najwięcej zarobić kosztem dzieci. Na podwieczorek były trzy biszkopciki z biedronki i pół szklaneczki herbatki. Ogólnie jedzenie nie nie najlepsze (mam porównanie z przedszkole w Gdańsku - można dzieci karmić lepiej - a było t przedszkole państwowe) Co prawda na święta i itp bardzo ładne rodzice, dziadkowie dostawali prezenty - od dzieci - ale wszystko było wykonane przez panie - dzieci się do tego nie dotykały, lub tylko przykleiły jedną gwiazdę, kwiatek.
Warunki lokalowe - były omówione już wcześniej - w starym budynku - masakra - toaleta na klatce schodowej - zimą strasznie tam zimno.
Ogólnie nie polecam!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co piszecie powyżej to jakiś horror!
Podobno jest fajne przedszkole w Koleczkowie, zajrzyjcie na stronę. wygląda na to, że jest inne niż wszystkie http://www.przedszkole-koleczkowo.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja bardzo chwalę to przedszkole! dzieci miały dużo zajęć, rytmika na super poziomie! do tego zawsze piękne przedstawienia na dzień babci i dziadka albo jasełka! Moja starsza córka chodziła jeszcze do starego przedszkola - warunki średnie, ale zawsze czysto i ciepło. Teraz młodsza chodzi do nowego przedszkola - wybudowane i oddane w tym roku - jest prześliczne! Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to przedszkole posiada swoją stronę internetową??? i jeszcze jedno pytanie: jak z kosztami???
zastanawiam się czy nie posłać tam córki. Póki co chodzi do przedszkola prywatnego do osowej i płacę ok 600zł - w tym czesne, posiłki ( własna kuchnia nie catering, picie i kanapki na życzenie dziecka) zajęcia typu angielski, rytmika, zajęcia z instrumentami, tańce i laboratorium oraz pozostałe atrakcje np. teatrzyki, koncerty, wyjścia itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Domowe przedszkole Arka Noego w Chwaszczynie.Bardzo fajne przedszkole.Właśnie tu przeniosłam swoje dziecko z Niepublicznego przedszkola w Chwaszczynie i jestem bardzo zadowolona,a moje dziecko chyba jeszcze bardziej. Super kadra, super podejście do dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy mogę podpytać o nazwę obecnego przedszkola lub wystarczy sama nazwa np. ulicy, to już będę wiedziała; ja rozważam to na ul. Westy, mimo że mieszkamy w Chwaszczynie; może od razu warto zacząć jednak tutaj a nie w Osowie...dlaczego myślisz o zmianie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.przedszkolechwaszczyno.edu.pl/

To strona przedszkola. Ma nową siedzibę juz od roku, więc warunki super :))) Dwie duuuuże sale, nowy budynek, na zewnątrz właśnie skończyli ogrodzony plac dla dzieci, Panie przedszkolanki przemiłe (może poza jedną :P) co do p. Dyrektor faktycznie niezbyt sympatyczna, co do kosztów hmmm wpisowe co roku? trochę przesada ;/ Co do opieki i zajęć naprawdę Panie przedszkolanki wspaniale się spisują, dbają jak o swoje dzieci - mam porównanie bo moje dziecko chodziło wcześniej do miejsca w Gdynii. Polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy sa jakies nowe opinie o tym przedszkolu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos moglby napisac jakies aktualne opinie na temat placowek przedszkolnych w Chwaszczynie i okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry