Widok

parking dla turysty

Dzień Dobry - na początku wakacji ma zamiar odwiedzic Gdynię; proszę doradźcie mi gdzie mogę zaparkować samochód (pozostawienie go na cały dzień) i zwiedzic miasto? Nie chodzi mi tylko o darmowy parking, ale też płatny. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Marta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie tobie wygodnie, byle nie na środku drogi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możesz zaparkować auto gdzie ci się podoba po opłacie

Gdynia Batory (centrum handlowe, parking podziemny) lub też parking obok Batorego

W weekendy postoje są bezpłatne w miejscach wyznaczonych do parkowania

na zwiedzenie gdyni wystarczy godzina czasu max 2, jako że jestes kobietą rozumiem że łopatologicznie bys chciała żeby ci narysowac gdzie masz postawić - tak jak napisali wyżej, stawiaj tam gdzie nie narobisz zamieszania i nikomu nie przerysujesz samochodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest dużo takich miejsc
W sob I niedz, parkowanie jest bezpłatne ale miejsca brak
pon-pt9-17 płatne przy ulicy
największy parking i najbliżej centrum jest przy Waterfront Gdynia
oraz naziemny i podziemny przy Teatrze Muzycznym w Gdyni
Przy Instytucie Meteorologii w Gdyni naprzeciwko - ulica Waszyngtona na terenach Dalmoru obok Sea Towers
I ulica Wlatdyslawa IV przy centrum handlowym Batory
Na pewno coś znajdziesz ale lepiej na płatnym bo bezpłatnych miejsc w sezonie jest jak na lekarstwo

daruj sobie Gdynię nic tam nie ma wartego twojej uwagi przyjedz do Gdańska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Wyjatkowo niekulturalny kierowca na linii 157 relacji Fabryczna - Gdańsk Wrzeszcz (13 odpowiedzi)

W dniu 29 listopada 2018 r. o godz. 5.39 na ul. Fabrycznej wsiadłem do autobusu nr 157, aby...

UBER Czy warto? Czy mówią prawdę? (41 odpowiedzi)

Witam, nie wiem czy ten post powinien się tu znaleźć, ale chciałbym zasięgnąć informacji na temat...

Autobus 210 Meteorytowa (9 odpowiedzi)

10-04 o 16.24 kierowca jadący w kierunku lotniska zatrzymał się poza przystankiem.Widział na...

do góry