PolecamWszystkim o.s.k pasat.jużPrzySamym zapisieDało się odczućPozytywną atmosfere i tu chciałabymPodziękować PaniAsi zaDokładne wytłumaczenieWszystkiego coZwiązane z kursem.W trakcieTrwania częściTeoretycznej naprawdęDużo sięDowiedziałam,każdeSpotkanie kończyło sięRozwiązywaniem testów coBardzo pomogłoprzyEgzaminieTeoretycznym,utrwaliloWiedzę,którejNaprawdę jestSporo.Dzięki PanuWładkowi teoriaOkazała się nie takaStraszna.SzczególnePodziękowania kieruje doInstruktora Pana Jerzego Domańskiego(PanieJurku bez Pana to by było trudne).Ja jakoKompletny laik zupełnieZielona w temacieSamochód nauczyłam się takDużo,że sama w to nie mogęUwierzyć.PanJerzy toCzłowiek z ogromnymDoświadczeniem, przeogromnąWiedzą i co ważne uczy zPasją.Na samymPoczątku myślałam,że nie damRady to wszystkoWydawał mi sięSkomplikowane,ale PanJurek dziękiSwym doskonałym umiejętnością sprawił,że każdeKolejne spotkanieRozwiewało mojeWątpliwości i dzisiajCieszę się z posiadania prawaJazdy.Jest to Instruktor,który potrafi wytłumaczyć,jestCierpliwy i naprawdęStawia na kursanta jeżeliWidzi,że z czymś ma sięProblem takDługo to ćwiczy,azBędzie pewny,że stało się to zrozumiałe.PanieJurku dziekuje zaWszystkie cenne Wskazówki.