Widok

patologia

bylem tam wczoraj na sobotniej bibie i stalem poprostu wryty w ziemie zreszta moja ekipa tak samo zmuszala sie do tanca az wkoncu juz powiedzieli spierda.... stad .dj to jakas padaka na maksa tak cieciowatej muzy dawno nigdzie nie grali a ludzie tak samo reagowali tylko grupka seterkow w paski sie dobrze bawila :) kiedys w soboty tak rok temu byly z*******e housowe imprezy a teraz ???? wezce uratujcie ten klub bo w pamieci jeszcze sa dobre obrazki
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mi sie muzyka bardzo podobała!! ale to rzecz gustu jak Ci sie niepodoba to idz do innego klubu!!pozatym klub ego swoj rok bedzie obchodzić w czerwcu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie o tym mowa rok temu w wakacje trafilem tam przypadkowo i bylem bardzo ilo zaskoczony pomyslowoscia i aranzacja imprez to nie to samo co teraz , wiadomo jak ktos zawiesi poprzeczke na jakim poziome to kazda zmiana na gorsze kole w oczy , w kazdym razie w wakacje moze sie to powtorzy jak bedzie sezon :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patologia- odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej.
myślisz, że to Ty ustalasz te normy społeczne gimbusie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozum sens a nie znaczenie jednego slowa , a patologia bo odchylenie jest od normy ktora zostala wczesniej ustanowiona zioooom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry