Widok

pensja

Delikatesy Alma Temat dostępny też na forum:
żenujace jałomużne dla pracowników, zero socjalu, zero jakis tam bonów itp. premia 200zł , pensja 1100zl , co daje nam 1310zl wyplaty , w dodatku premia jest uznaniowa wiele razy zdaza sie ze jej poprostu nie otrzymasz wiec na reke wrecza ci tylko 1100zl , z********asz jak glopek i z tego nic nie masz! masakra!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym sie cieszyla jak bym miala prace chociaz za 1000 zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
to zatrudnij sie do Almy .. powodzenia zycze juz na samym poczatku... dostaniesz 1100zł na reke bedziesz pracowac na paru działach jednoczesnie a i tak beda cie za wszystko obwiniac. mobing pełna geba. zero socjalu. nerwowa atmosfera, ciagly zapier**l, nie wiadomo od czego zaczac, no i dyrekcja i kierownictwo ... żenada ! a wiec zapraszamy do pracy z pewnoscia miejsca dla ciebie nie zabraknie u nas bo ciagle mamy wolne etaty:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
super dzięki za info że jest praca :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A niech sobie pracuja w almie hahaha ,Ja nie bede bo sie dymac nie dam....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma pytanie
Byłam na rozmowie w almie w opolu i dostałam skierowanie na badania wstępne ale dostałam dziś lepszą propozycje pracy zrobiłam już badania ale nie tam gdzie mi mówili w almie czy mam dzwonić do almy powiadomić ich o zmianie pracy czy iść do tej lepszej p.s nie podpisywałam z almą umowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olej! alma to obóz ja wytrzymałam pół roku i sama się zwolniłam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to konca umowy pracuję. I zwalniam się. Odradzam pracę w almie. Za nadgodziny nie płacą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie musisz iść do Almy i zawiadamiać, jak dostałaś inną pracę to gratuluję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry