Widok

piątkowe piffko:)

Chylonia Temat dostępny też na forum:
kto ma ochotę w piątek-sobotę wybrać się na piwko lub imprezę ? Mam 40 lat i szukam ludzi którzy podobnie jak ja w piątkowe wieczory siedzą i myślą gdzie by tu isc ,a jak juz poszukaja sobie miejsca to nie ma z kim iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OJ Chyba za pózno zajrzałam do internetu...Już niedziela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może w tym tygodniu ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kim jesteś????Nie kupuję kota w worku.Napisz coś o sobie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mezczyzna lat 39 i pół , nieco wytarmoszony przez zycie , wesoły i poważny .Lubiący morze, kino, koncerty, niezależny. 180 cm wzrostu i ani mm wiecej , figura.... nie należe do typu Arnold-Pudzian ,ani nie mam zbednych gramow .Na ulicy kobiety sie nie ogladaja za mna wiec raczej "Banderasem" tez nie jestem . Ot i caly kocur ;) bez worka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lat 38,wesoła, troszke doswiadczona przez zycie ale lubiąca spedzac czas w milym towarzystwie -- chetnie skorzysta z zaproszenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) To Kiedy możemy się spotkac ? Wybierz Stokrotko dzien ,a ja wybiore reszte- chyba ze chcesz mi cos zasugerowac, to chetnie skorzystam z podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i umarło śmiercią naturalną...no ale może ktos kiedys w samotny jesienny wieczor bedzie mial ochote na jakis wypad typu kino ,impreza , koncert, badz piffko ...to ja jestem chetny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na pyfko, to ja zawsze chętnie:) dopisz sie do mojego forum o 60% facecie, albo znajdź mnie na gg 3964581
pozdrawiam,
Zielona w różowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj, nie umarło nie umarło bo widzę chętnych nie brakuje:o) moja propozycja nadal aktualna, poprosze maila i odpisze prywatnie to się zobaczymy:o) czy pasuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżby kolega się wycofał? :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wycofał... nie wycofał...tylko wrócił z urlopu i co widzę ??? ożyło ;)
Tylko pogoda jakas inna, jak wyjezdzalem , ale może być , ja lubię jak wieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie cie poznam jestem z Gdyni moj numer tel 793719572 mam39 lat Adam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Gdzie spotkać faceta (50 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

do góry