Widok

pieniądze w rugby

Pozdrawiam wszystkich na forum, mam temat iszczególnie pytanie do ludzi z gdańska. Czy to prawda że w Lechii w ostatnich latach doszło do przekrętów finansowych?Do nas w Polsce dochodzą takie informacje ale to jest na zasadzie plotek.Jesteśmy ciekawi czy to prawda.Przecież nasz spotr jest amatorski i praktycznie robimy to za swoje dudki,i jeśli komuś ufamy żeby finansów pilnował to staszne jest że ten ktoś nas oszukuje.Mam nadzieję że to tylko plotki z Lechią bo w głowie się nie mieści że można okradać kolegów.Czekam na wasze opinie jak jest u was w klubach z kasą i uczciwością ludzi nią zażądzających.Szczególnie czekam na głosy ludzi z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo ze przekrecal pan Ziel..... ,ale ile wzial nikt dokladnie nie wie.On byl dyrektorem i trenerem dlatego zarzadzal chajcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Sport

Motywacja w sportach górskich (17 odpowiedzi)

Wspinaczka i kolarstwo górskie to dyscypliny, które wymagają nie tylko siły fizycznej, ale też...

do góry