Widok

pierwszy topic w marcu

pozwolę sobie napisać pierwszy topic w marcu :-)

na wstepie chciałem powitać 3-miejską brać rowerową. jestem tutaj "świeży", tzn. jestem w 3m od kilku miechów ale bika przywiozłem dopiero 2 tyg. temu. mam nadzieje że będzie mi kiedys dane pojeździć z "tubylcami" (jeżeli dla kogoś to słowo jest za mocne to sorki :-) ).
mam nadzieje że wsród braci rowerowej jest także kilka przedstawicielek płci pięknej :-)

z pozdrowieniami
michu


ps. widze ze z niektórymi bywalcami forum łączy mnie nie tylko chęć jazdy na rowerku, ale także chęć posiadania auta spod znaku błękitnego owalu na masce :-). chodzi mi o auta ford-a a zwłaszcza o te starsze (ukłony w kierunku SKUN-a)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam!
milo mi ze cos nas laczy hehe zartuje.

Fajnie mozemy kiedys pojezdzic napewno kiedys sie zgadamy....
A co do Fordow....to wlasnie zakupilem komplet kol...do mojego taunusa najszersze i najglebsze "krzyze" RS-y ....mozesz poogladac nasze klubowe autka i moje tez tam jest na www.taunuspl.org (logujesz sie i w dziale galeria jest osobny katalog pod nazwa SKUN)....zapraszam tez Ciebie na moja stronke www.ttuning.prv.pl TAUNUS Tuning...

P.S Kojarzysz moze takiego pieknego caprusa MKI kolor grafit......stoi niedaleko mojego domu ahh miodzio!....

Dam Ci tel. kiedys mozemy pojezdzic czy to fordem czy na bike-u...

tylko wieczorem prosze i nie dawaj sygnalow bo na moim tel. sie nie wyswietla nr. :( najlepszy jest SMS :P

504-497-019

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry