Widok

pies przy rowerze-2

odświeżam wątek , specjalnie dla mirakuli :-)

wczoraj TVP 3 w programie "rowerowo" albo jakoś tak było troche o jeżdzie na rowerze z psem..a właściwie za psem, bo jak się okazało zasuwając na maksa za dobrym psem człowiek nie jest w stanie poluzować linki.. ( chodzi o sytuacje poza asfaltem + z górki).
w grudniu są mistrzostwa tego czegoś co zostało nazwane "Bikejoring" w szymbarku.

okazuje się że istnieje Polski związek sportowy skupiające wszelkie formy poruszania się za psem http://www.mushing.pl/

poza tym znalazłam na szybko stronkę http://www.bikejoring.pl/

powodzenia w treningach
mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie to s........... s****a i szczaja po krzakach zucaja smieci gdzie popadnie psy musza uwazac zeby sobie lapek nie pokaleczyc przez takich glupoli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mirakula napisał(a):



> Ludzie to s........... s****a i szczaja po krzakach zucaja

> smieci gdzie popadnie psy musza uwazac zeby sobie lapek nie

> pokaleczyc przez takich glupoli



Tak z ciekawości - sprzątasz po swoim psie?



Czy ktoś na tym forum widział właściciela psa, który sprzątnął po swoim psie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PS

Ostatnio widziałem pieska, który zrobił kupę na ścieżkę rowerową we Wrzeszczu i radośnie pobiegł dalej. Właściciela nie udało mi się zlokalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sprzatam po swoim psie !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie sprzętu do takich aktywności to sprawdźcie: https://www.accdog.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry