Widok
pijani rowerzyści
Link do artykułu o pijanych rowerzystach w 3mieście, gdyby ktoś jeszcze nie czytał:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.phtml?id_news=19481
Mam pytanie – w przypadku gdy piłem alkohol i wsiadłem na siodełko, a policja mnie złapie, czy tracę prawo jazdy? Nie żebym jeździł po spożyciu (ani autem, ani rowerem), pytam by mieć haka na kolegów.
btw, ciekawe jak policja będzie weryfikować przestrzeganie zakazu jazdy rowerem przez 10 lat ?
Pozdrowienia
cho.
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.phtml?id_news=19481
Mam pytanie – w przypadku gdy piłem alkohol i wsiadłem na siodełko, a policja mnie złapie, czy tracę prawo jazdy? Nie żebym jeździł po spożyciu (ani autem, ani rowerem), pytam by mieć haka na kolegów.
btw, ciekawe jak policja będzie weryfikować przestrzeganie zakazu jazdy rowerem przez 10 lat ?
Pozdrowienia
cho.