Współpraca z panem Szymonem przebiegała dość dobrze. Pan Szymon jest osobą sumienną, stara się zapoznać z oczekiwaniem klienta i projekt robi pod klienta. Jestem zadowolona ze wspólpracy. Projekt bardzo ładny.
Jednak kategorycznie odradzam wykonawcę poleconego przez firmę d-zone, frma budowlana Mariusz Madej. Pan Mariusz jest osobą niekompetentną, nie przykłada się do pracy, opóźnia terminy i nie chce robić poprawek. Bateria prysznicowa odchodzi od kafli z 1,5 cm, drzwi osadzone nie przylegają do ściany tylko jest duża szpara pomiędzy ścianą a futryną, po 3 miesiącach od remontu odchodzi fuga z kafli, tak można wymieniać i wymieniać. Kategorycznie odradzam wspołprace z panem Mariuszem Madej, ponieważ pomimo dużych pieniędzy efekt końcowy jest dość marny.
Uwagi zgłoszone panu Szymonowi nie przynosiły skutku tylko otrzymywałam informację "nie ze mną była podpisana umowa o prace budowlane". Na stronie internetowej jednak jest zamieszczona informacja o wpółpracy z najlepszymi wykonawcami, co było powodem, że zdecydowałam się na współpracę z firmą d-zone.