Odpowiadasz na:

Wer

też nie lubie przysłow ale to pasuje jak ulał do Twojego nierefolmowalnego przypadku i nie skłamie pisząc ze zamieszczenie go na hydeparku sprawi mi ogromną frajdę. Tak więc przygotuj sobie kawałek... rozwiń

też nie lubie przysłow ale to pasuje jak ulał do Twojego nierefolmowalnego przypadku i nie skłamie pisząc ze zamieszczenie go na hydeparku sprawi mi ogromną frajdę. Tak więc przygotuj sobie kawałek karteczki Szanowny Panie Wer i powieś sobie to nad łożkiem nad biurkiem czy gdziekolwiek chcesz i niech Ci przypomina o Twoim daleko posuniętym snobiźmie "wypracowanym"na "plecach". Gotowy??? Zatem : "ZAISTE ZŁOTE JEST GÓWNO, KTÓRE PŁYNIE Z TWOICH UST"
Oczekiwanym skutkiem dla mnie będzie jak następnym razem zanim coś napiszesz Szanowny Panie Wer to dwa razy się zastanowisz.
Pozdrawiam serdecznie Żonę, Ifcię, Rozi i Bokela
p.s.
jak będą jeszcze jakieś problemy z panem Wer to meldujcie a zaprosze go na Arenę( a koniecznie trzeba tu wiedzieć, że nie jeden torreador próbował ujarzmić Jorynd-byka)

zobacz wątek
23 lata temu
~Jorund-byk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry