Widok

piraci drogowi w kielpinie

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
temat pośrednio związany z rondem ,ale wydaje się ,ze taki wątek jako nowy sie przyda .
we wtorek ok 7,00 juz byłem na rondzie gdy pedzacy goplańską od strony pętli Węsierska GRANATOWY FORD MONDEO O NR REJ GKA2AE5 wjechał jakby miał pierwszeństwo ,pojechał w lewo przez środek ronda,na Otomińską .Cud ,że nie było kolizji.Autobusy taj jeżdżą bo im pozwolono , choc wjeżdżają na rondo z predkością znacznie przekraczającą dozwoloną bez zachowania choćby minimalnych zasad bezpieczeństwa .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj tam mąż wyjechał to kochanek się śpieszył... Zrozum człowieka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Fajnie jest pisać śmieszne dyrdymały, do póki nikt nie zginie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie, i trzeba zaznaczyć, że tuż obok jest szkoła do której chodzą dzieci!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdyby tu samolot chciał awaryjnie lądować, a on tak sobie beztrosko jedzie i nie patrzy to by dopiero była katastrofa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoro GKA to wszystko jasne.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oj! To pewnie nasza Jadźka spieszyła do swojego kawalera ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
W ubiegły czwartek ok 7.15 Na Goplanskiej od strony pętli Węsierska terenowy Mercedes on rej GD 731CS wypzedzał przez przejście dla pieszych po lewej stronie wysepek ,na skrzyzowaniu jeszcze przed naszym super rondem .Mał mnie nie rozjechal na tym przjsciu .a szczęscie mój pies się zatrzymal i tylko dlatego nie wszedłem pod kola tego idioty .Było szaro ,a kierowca tego samochodu ,jeszcze raz przytoczę numery MERCEDES terenowy /SUV GD 731 CS,tak byl zaaferowany wyprzedzaniem .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Mał mnie nie rozjechal na tym przjsciu .a szczęscie mój pies się zatrzymal i tylko dlatego nie wszedłem pod kola tego idioty"

Skoro samemu nie ma się dość rozumu żeby rozejrzeć się przed wejściem na jezdnię to dobrze że chociaż ma się myślącego psa.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Odpowiedż dla Crossa-Widocznie ty tez masz zwyczaj jeżdzic lewym pasem ,wyprzedzjąc na przejściach dla pieszych i przez skrzyzowania .
Widocznie plaga Brytyjskich reemigranów .Dorobili sie i wrocili .Tylko po polsku zapomnieli .najwyrazniej kampnia BURACANA JESCZE TRWA.No coz niektrzy powiększają wlasne ego rozmiarem samochodu bo rozumu nie wystarcza .Szerokiej drogi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mam zwyczaju wyprzedzać przed przejściem dla pieszych. Za to mam dość rozumu żeby przechodząc przez jezdnię zachować czujność. Nawet jeżeli przechodzę przez przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Jezdnia to środowisko wrogie pieszemu a we wrogim środowisku trzeba być czujnym.
Istnieje co najmniej kilka powodów dla których nadjeżdżający samochód może się nie zatrzymać przed przejściem dla pieszych począwszy od niespodziewanej awarii, poprzez nagłe pogorszenie zdrowia kierowcy po jego pijaństwo. Niezależnie od przyczyny to zawsze pieszy jest poszkodowany najbardziej. A dla tych co mieli pierwszeństwo na przejściu dla pieszych są specjalne kwatery na cmentarzach.
I na koniec jeżeli ktoś jest na tyle głupi żeby włazić pod nadjeżdżający pojazd praktycznie się nie rozglądając bo jest na przejściu dla pieszych to zasługuje na to co go spotyka.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzisiaj ok godz 6:30 kierowca czarnego passata o nr rej GD937EY jadąc od pętli na Węsierskiej w stronę ronda, najpierw wyprzedzał jak szalony na ul Goplańskiej, później samochód poruszający się po rondzie postanowił wyprzedzić jadąc pod prąd (samochód jechał w tym samym kierunku co on, zjeżdżał na trzecim zjeździe, a baran jadący passatem skręcił od razu w lewo, zajeżdżając kierowcy jadącym przed nim drogę).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sokoro tak to ja dodam kolejnego idiote młody GUANiarz z panienką numer Rej. NIL 02056 15.11.2013 rondo Kiełpino. będąc już na rondzie od strony Otomińskiej skręcając w stronę kościoła idiota wymusił pierwszeństwo na rondzie gdybym nie przychamował dość ostro to by mu tak ryj się nie cieszył do panienki był tak zaabsorbowany panienką że chyba zapomniał że tu jest w ogóle rondo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze by było, jak bys podałmarkę samochodu. Będę miał wtedy uwage na tego idiote
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak audi albo inny dreswagen to w ciemno możesz przestawiać się w tryb "uważaj na debila"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomijając kwestię przepisów i ich łamania - to Ciebie do grona inteligentów też zaliczyć nie można, więc nie ubliżaj innym. Twoja ortografia,składnia i jakość wypowiedzi są powalające. W Mensie szału byś nie zrobił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
członek Mensy czytający kielpińskie forum!!! .Cóż za zaszczyt.Człowieku nie czepiaj się bliżniego . W tym miejscu wążniejsza jest treść niż. forma , bo jak sądzę o nasze bezpieczeństwo tu chodzi .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bijesz pianę o pierdoły ........ Nie chce mi się tu rozpisywać piszę bo piszę i już :) czytając to każdy wie o co chodzi :) a ty jak nie masz konkretnego przykładu to się nie udzielaj sika od ciebie jadem :) czyżbyś miał za złe że kiełpino się rozrasta a ty myślałeś że będziesz całe życie mieszkał na wsi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łoooo jezu czyżby auto o numerach Rej. NIL 02056 należy do ciebie ?? ugodziłem twoją dumę ?? he he. jeśli tak i jest to twoje auto to ubliżę ci jeszcze raz !!!! tak dla mnie kierowca tego auta jest kompletnym idiotą. A wiesz dlaczego ?? Odpowiem ci albo miał zarąbistego Kaca albo naprawdę ograniczony tok myślenia a o wyobraźni nie wspomnę tuż za rondem jest Szkoła Podstawowa i Przychodnia, pora akurat była tak że dzieci zaczynają przychodzić do szkoły. Kiedyś tu ktoś zginie albo zostanie ranny przez takich kierowców Bez WYOBRAŹNI POzdro
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty Ło jezu ile wynosi twoje IQ ?? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co ten burak z ilawy robi w naszym peiknym miescie ? do zakladu karnego z nim pewnie pijak albo zlodziej ze wsi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak macie problem i uważacie ze ktoś łamie przepisy to zgłoście na Policję a nie wylewacie anonimowe żale na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dawno nikt tu nie pisał .Uwierzyłam ,że moze lepiej jeżdża Kiełpinianie .Dziś rano rozwiały się moje nadzieje .Ok 7 rano Z Goplanskiej od strony pętli Węsierska mocno pordzewiałe Renault 19 o numerach rej GD 8807W na chama w lewo wjechał na rondo pod prąd i skręcił w dół w Otomińską .Dalej skręcił w Wiosenną czy jak ją teraz nazwali Mamuszki. ludzie tu chodzi o bezpieczeństwo a nie widzimisię piszących.Podobnie z kierunkowskazami na rondzie .WŁACZAMY TYLKO ZJEŻDZAJĄC Z RONADA ,a nie jadąc na rondzie .Ma to sygnalizowac innym uzytkownikom ruch drogowego ,że moga wjechac bezpieczni na rondo .Ręce opadają jak widze kierunkowskaz w lewo u wjeżdzających na rondo .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego rejestrator w aucie jest koniecznością. po co przy stłuczce wdawać się z jakimś osłem w pyskówki. Telefon na policję, seans filmowy całkowicie wystarczy na udowodnienie kogo jest wina. Sprawdzone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
codo rejestraora święta racja ,A koszt takiego niewielki .
Kolejny incydent z ronda z dzisiejszego poranka .Tuż przed siódmą cudem uniiknęlam wypadku .Bo to by nie była stłuczka .Jechałam od "gory " Otomińskiej czyli od stony Somińskiej ,wjazdu do lasu jak kto woli ,byłam ju na rondzie gdy od strony pętli Węsierska z Goplanskiej kobieta prowadzca NISSANA ALMERA o nr ej. GD 205 EC wjechała na rondo z bardzo duża prędkościa nie zwracając uwagi na mój samochód .Może niektorzy jadący z tamtej strony nie wiedzą ,że nie mają już pierwszeństwa. Pierwszeństwo ma ten samochód który już jest na rondzie .To rondo jest malutkie , nie ma gdzie uciec przed idiota .Pani kierująca tym Nissanem pędziła potem dalej mocno przekraczając dozwolona prędkośc .Zabrała kogoś z przystanku koło "Giewontu" i wysadziła na przystanku autobusowym Karczemki .Czy to byl wystaczjący powód ,żeby stwarzać zagrożenie na drodze .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeżeli jechałaś od Otomińskiej od strony lasku a kierująca Almerą jechała od strony Węsierskiej to ona miała pierszeństwo. Na rondzie przecież ma pierszeństwo ten kto jest z lewej strony!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ona jeszcze nie była na rondzie ,a wjechała nie bacząc na innych, jak ja już na nim byłam i mało mnie nie staranowała .Miała obowiązek wjechać na rondo ustępując tym samochodom które na nim już są .a nie pchać się bez pomyślunku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A przed tym rondem jest "ustąp pierwszeństwa"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed wjazdem na to rondo od każdej z 4 stron jest znak "ustąp pierszeństwa przejazdu" !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś pewna, że jest tam taki żółty odwrócony trójkąt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie bardzo rozumiem jakie zagrożenie sprawia kierunkowskaz w lewo u osoby wjeżdżającej na rondo? Nie stosuję tej metody ponieważ uważam, że nie ma większego sensu, jednak nie rozumiem co Cię tak oburza. W niektórych rejonach kraju jest to wręcz obowiązująca zasada. Zakładam, że wiesz jakie jest założenie przy miganiu w lewo podczas wjazdu na rondo, tzn. co to sygnalizuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie może obowiązywac w 'niektórych rejonach kraju " bo na drogach obowiązują przepisy drogowe ,a nie lokalne zwyczaje .Kierunkowskaz ma być używany jedynie przy zjezdzie z ronda ,by zasygnalizować tym co oczekują na włączenie się do ruchu na rondzie ,że mogą bezpiecznie na rondo wjechać .Kirunkowskaz w lewo nic nie znaczy bo na rondzie jedziemu w koło robiąc to kólko w lewo .Ale to taki elementarz przepisów .Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Elementarz, a go nie przeczytałaś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Och Aniu. No cóż, życzę Ci więcej życzliwości i świadomości. I uwierz, że ktoś, kto miga w lewo wjeżdżając na rondo nie robi tego Tobie na złość. Przysięgam. Również pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie masz racji , bo : jeśli na nast. zjeżdżasz migaszw prawo
2 : jesli na wprost : nic nie migasz dopirero przed zjazdem
3 : Jesli dalej to właśnie ąśż ciągle w lewo az do prawie zjazdu i wtedy włączasz W PRAWo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kiedy tak sobie analizuję to fordzik miał pierwszeństwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wszystko nic-w kielpinie mieszka Miras i ma ścigacza.Jak ten wyjeżdza z podworka to już ma co najmniej 60km/h a na drodze? przez to rondo to nigdy nie hamuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry