Widok

plażowanie trójmiasto

Z wielka przykrością stwierdzam fakt, że władze miejskie nie radzą sobie z zawiadywaniem i organizacją plaży na odcinku Gdańsk ,Sopot.
Zapraszamy wszystkich nad nasze morze, a tu co mamy do zaoferowania co widzimy.? hulaj dusza, sodomia i gomora. Na sinice wielkiego wpływy nie ma natomiast pasmo wodorostów blokujących wejście do morza na całym odcinku przeraża. Przecież płacimy podatki, a z tego wystarczy aby co parę dni przejechał Rydwan Gdański z doczepionymi grabiami i ściągnął wodorosty oraz zagrabił plażę ze śmieci. Przecież to nie skomplikowane i wystarczy chcieć, a nie tylko zgarniać podatki. Drugi poważny problem to decyzja kogoś bez wyobraźni i kompetencji o wpuszczaniu na plażę zwierząt w szczególności psów. No załamka. A gdzie pandemia a gdzie zachowanie odległości.? Czyli mamy obraz oto taki, masy plażowiczów pijących wino w kieliszkach piwa w puszkach zakopujących niedopałki papierosów w piasku, bawiące się dzieci pomiędzy latających bez smyczy i kagańców psów w śmieciach zakopywanych w piasku przez dorosłych na plaży pełnej śmierdzących wodorostów. Jeszcze do tego brakuje czekać aż dopłyną ścieki z Warszawy i mamy jedno wielkie szambo. Wstyd naprawdę wstyd. Przecież można zagrabić i oczyścić plażę raz na tydzień szczególnie w sezonie. Przecież można jakieś służy ochrony puścić po plaży by pilnowały porządku i zasad przebywania oraz korzystania z plaży . Życzył bym sobie aby władni miejscy wyciągnęli wnioski wymienili nieudaczników i niekompetentnych za ten stan rzeczy i wzięli się poważnie do pracy bo płacimy podatki . I od razu uprzedzę nie obchodzi mnie jaka partia rządzi miastem żądam porządku i kompetencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorzucę kamyczek...
Drogi wiodące na plażę - obraz nędzy (Przymorze - wejście ul.Kołobrzeska). Wyrośnięte trawy, na skutek opadów przygniecione do ziemi i gniją. Smród niesamowity.
Obok są tereny należące do spółdzielni bądź wspólnoty wykoszone i zadbane. Dwa światy, w których odbija się inna rzeczywistość ale widoczna jest kompromitacja miasta. To widzi każdy turysta i mieszkaniec. I nie chodzi o modę na niekoszenie tylko o wizytówkę miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Daramowe zajęcia z jogi - szukam towarzystwa (3 odpowiedzi)

Hej, chodzi ktoś z Orłowa? Szukam towarzystwa :)

Ekologiczne rzeczy na grilla - kubki, sztućce, tacki (3 odpowiedzi)

Szukam sklepu stacjonarnego lub online z ekologicznymi i biodegradowalnymi rzeczami na grilla,...

drewniane muchy (5 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę nad kupieniem sobie drewnianej muszki. Mój szwagier ma i bardzo mi się...

do góry