Widok

plecak na rower

Chciałbym kupić plecak na rower w cenie do 200 zł. Zależy mi na tym, by ograniczyć pocenie pleców, móc schować do plecaka np. kurtkę, jedzenie, pompkę, zapasową dętkę.. Chętnie poznam Wasze propozycje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście bym plecak odradzał.Plechy się pocą i często on podskakuje. Lepiej kupić plastikowy kufer na bagażnik lub.tzw plastikowe sakwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do sprzedania fajny plecak Loap Palau za 50zl. Nie używany.
http://www.loap-sport.com/an07-l/BB404.php
Czarno-czerwony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeździsz w plecaku rowerowym, czy zwykłym?

Plecy wcale tak bardzo się nie pocą, poza tym masz na sobie lycre która nie chłonie potu jak bawełna = przyjemniej. No ale jak kto woli.

Natomiast jaki plecak Ci podskakuję? Mój - teoretycznie - "maratonowy" Kelly's nawet przy Bunny-hop'ach twardo się trzyma pleców...

Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będę się powtarzał, więc podaję tylko linka

http://rowery.gda.pl/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=9&func=view&id=781&catid=15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoho, przyzwoity budżet, za 200zl to teraz po sezonie kupisz prawie wszystko...
Polecam sprawdzonego Deutera z systemem Aircomfort - w uzależnieniu od rozmiaru jaki potrzebujesz - model Race Exp albo Cross Exp. Q polskiej oficjalnej sieci dystrybucji do kupienia teraz < 200zł. Uwaga - chłodzenie ma naprawdę skuteczne, niektórzy się skarżą, że w zimie z Deuterem na grzbiecie jest za zimno w plecy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam to:

http://www.barsop.pl/product_info.php/products_id/1778

12 litrów pojemności chyba starczy. No i ten bukłak Nalgene który bije Camel Baga. magnetyczne rozwiązanie które wbrew memu początkowemu sceptycyzmowi się sprawdza.

System wentylacyjny niczego sobie. Ja w każdym razie w ogóle nie czuję swego plecaka na plecach. Co prawda mam ciut mniejszy model. Jednak rozwiązania dokładnie te same.

No i szycie Nort Face. Czyli po prostu jakość. Po roku używania plecak bez żadnych śladów zużycia. A u mnie to sztuka :D

Jedyny minus to brak na polskim rynku części wymiennych do bukłaka.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko to, co wymieniłeś, mieści się do kieszonek z tyłu:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli ktos pisze ze sie niepoci na plecach z plecakiem to znaczy ze jest chory proponuje sie udac do lekarza :)

25litrów to bardzo mały plecaczek chyba tylko na chusteczki do nosa:)

a kurtke mozesz z powodzeniem chowac na bagaznik wsadzajac do zwykłej reklamowki foliowej przymocowanej linkami do niego. Chyba ze dałes sie nabrac jak wiekszosc jeleni i kupiłes gołogo gurala bez osprzetu skuszony niska cena to lepiej do kupic. dentka zapasowa tez sie zmiesci i wszystko inne zamiast dentek lepiej wozic łatki z klejem .

Najlepsze rozwiazanie to kupujesz plecak jaki sobie chcesz i mocujesz go na bagazniku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupować plecak by go wozić na bagażniku ???
Jest coś takiego jak sakwy - na bagażniku sprawdzają sie lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a pomyslałes gmadralo co napisałeś? Plecak sie idealnie nadaje do jazdy po miescie idac do sklepu bedziesz je odpinal i chodzil z zsakwami po sklepach? hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prowokacja, czy serio taka głupota?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze mozna do plecaka nawtykac lodu, wtedy pocenie zostanie mocno ograniczone, no i dodatkowe piciu bedzie odpowiednio zmrozone....a tak w ogole, to plecak nie nadaje sie na rower - sakwy only :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy na jaki "rower", bo wątpie żebyś robił w górach 10-metrowe loty z sakwami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia słuchaj głupia jestes kobietą i pewnie bladynka wiec mozna ci wybaczyc brak rozumnu.:)
dlamnie mozesz sobie plecak zawiesic nawet i na piersiach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ręce i nogi opadają. Dyskusja na wysokim merytorycznie i ortograficznie poziomie. Nie oczekuję odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z uwagą czytałem Wasze porady i od paru dni jeżdżę z ... Newtonem II firmy WolfGang i jestem zadowolony !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam tutaj https://www.modisimo.pl/marki i jestem bardzo zadowolona. Wybór ogromny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na rower nie tylko będzie potrzebny dobry plecak, ale również i cała odzież, jeśli planujemy większe wypady i dłuższe trasy. Dzięki takiej odzieży organizm zachowuje się zupełnie inaczej i jest odpowiednio przygotowany, więc jeśli w taką odzież będziecie chcieli się zaopatrzyć, to koniecznie musicie sprawdzić to, co oferuje strona https://centrosport.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry