Widok

plichta - trojmiasto

nie polecam serwisu Plichta! Zniszczyli mnie 4 termostaty, nigdy godzin przegladu nie dotrzymali, za kazdym razem jak plyn chlodzacy wymieniali to musialem dolewac ok.2 litry czynnika chlodzacego po przejechaniu ok. 3-20 km od miejsca wykonania uslugi. Swiatla jak ustawili to w nocy jechac nie moglem. O sprzegle pojecia nie maja. Niedouczone i bez doswiadczen w tym serwisie osoby pracuja!!!!Dobrze ze silnika nie rozwalilem w wyniku uslug serwisu Plichta!!! Pisze ostro o tym serwisie poniewaz sa to sprawy ktore z racji mojego zawodu znam na "wylot". Montuja nie orgynalne czesci i o tym klienta nie informuja. Wciskaja ciemnote klientom i uwazaja ich za glupcow. Do dzis minelo pare lat- nie otrzymalem diagnozy o termostacie / nie oryginal/ ktory bez mojej wiedzy zamontowal /zostawilem ten termostat w serwisie/i!!! W pradnicy nawalily diody-skasowali za nowa plyte a po 2 latach okazalo sie ze naprawiali i nie zalozyli nowej plyty. Skode znam od lat le w wyniku takiej obslugi serwisowej "Plichty" zrezygnowalem z zakupu nowej skody!! Kupilem auto innej marki, choc ta "stara " skode mam do dzis. Ostrzegam przed serwisem "Plichty" w Trojmiescie!!!
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę pamiętać, że jest jeszcze na szczęście konkurencja w Trójmieście i. Nie tylko ten dealer sprzedaje i serwisuje Skody. Tak to jest, że kolejne samochody sprzedaje serwis, a w tym wypadku się nie powiodło.
Powodzenia z nową marką samochodu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plichta konkurencje w Trojmiescie - koncertowo wykonczyl!!! Prosze podac autoryzowanego dealera skody w Trojmiescie innego niz Plichta!!!! Tu chodzi o serwisowanie zakupionego samochodu i o to mi chodzi!!! Byla rodzinna firma ktora " Plichta" wykonczyl!!! DOBRA RODZINNA FIRMA!!! Czy od 2010 r. przybyla konkurencja autoryzowana przez Auto Skoda Poland??? Prosze podac namiary. Dodatkowa informacja: w serwisie Plichty d*pa trzesli jak powiedzialem ze przyjade na serwis ze Skoda 1100 z roku 1966!!! Plichta i Skoda Poland zarabia na sprzedazy nowych aut - w tym momencie sa " miodo"!!! A jesli chodzi o serwisowanie zakupionych aut - to nie maja pojecia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
W trójmieście jest jeszcze jeden dealer i serwis samochodów Skoda. Dealer ten mieści się w Sopocie i jest to firma Lellek (dawny Groblewski). Na tę chwilę jest to faktycznie jedyny konkurent dla Pana Plichty. Niestety. Konkurencja jest dobra dla klientów i trzeba mieć nadzieję żeby ta jedyna konkurencja była jak najdłużej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety Lellek juz nie prowadzi serwisu Skody w Sopocie (ani w trojmiescie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry