Widok

podwieszany sufit

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Witam czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest koszt zrobienia podwieszanego sufitu w przedpokoju, przedpokuj nie za duży jak to w bloku, pozdr sylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
ubawiłem się jak bóbr. Będzie cię to kosztować niedużo, jak to w bloku, na pewno mniej niż sufit całego mieszkania :)

Jezeli chcesz dostać miarodajną odpowiedź musisz podać więcej szczegółów. Jaki sufit? jakie wymiary, ile pkt'ów świetlnych, jak montowany przy ścianach, jak wykończony, jaki termin, gdzie to mieszkanie - to tylko te podstawowe sprawy.

Musisz wiedzieć czego chcesz.
P.S.pisze się przedpokój

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo się cieszę że się ubawiłeś, grunt to dobry humor;-) co do sufitu to nie wiem jak ma być montowany, nie znam się na tym od tego jest fachowiec w pytaniu chodziło mi o to na jaki koszt finansowy mniej więcej mam się przygotować czy będzie to w granicach 500 zł czy może powyżej 1000 zł tylko tyle;-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szuka Pani wykonawcy tego sufitu- oto mój e-mail basienciuk@wp.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. To prawda, cena zależy od wielu rzeczy, ale żadne grube miliony;) Może więcej szczegółów ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo że nie trzeba wiedzieć jak go montować , itp.

ale szanowna pani mogłaby napisać coś o przedpokoju np:

ile ma metrów kwadratowych i czy jest w kształcie prostokąta czy am więcej kątów niż 4

bloki są różne i czasami przedpokój to jakiś dziwny "łamaniec" z wieloma kątami i wtedy cena rośnie

najłatwiej zrobić taki sufit w prostokątnym przedpokoju 2x3 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podczepię się pod pytanie koleżanki, mam malutkie pomieszczenie sufit 250cm x 190cm co do ilości halogenów to nie wiem ile się stosuje odstępu by nie było naciapane a zarazem niedoświetlone pomieszczenie więc poprosze o koszt i chętnego o kontakt na
fido-15@wp.pl

Termin wrzesień, nie pali sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest cena za metr sufitu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30zl m2 ale przy duzych powierzchniach
a.mobile@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze wejść na strone www.szymbud.dzs.pl. moja firma zajmuje sie wykończeniami wnetrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

do góry