Widok

podwieszany sufit

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest koszt zrobienia podwieszanego sufitu w przedpokoju, przedpokuj nie za duży jak to w bloku, pozdr sylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
ubawiłem się jak bóbr. Będzie cię to kosztować niedużo, jak to w bloku, na pewno mniej niż sufit całego mieszkania :)

Jezeli chcesz dostać miarodajną odpowiedź musisz podać więcej szczegółów. Jaki sufit? jakie wymiary, ile pkt'ów świetlnych, jak montowany przy ścianach, jak wykończony, jaki termin, gdzie to mieszkanie - to tylko te podstawowe sprawy.

Musisz wiedzieć czego chcesz.
P.S.pisze się przedpokój

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo się cieszę że się ubawiłeś, grunt to dobry humor;-) co do sufitu to nie wiem jak ma być montowany, nie znam się na tym od tego jest fachowiec w pytaniu chodziło mi o to na jaki koszt finansowy mniej więcej mam się przygotować czy będzie to w granicach 500 zł czy może powyżej 1000 zł tylko tyle;-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szuka Pani wykonawcy tego sufitu- oto mój e-mail basienciuk@wp.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. To prawda, cena zależy od wielu rzeczy, ale żadne grube miliony;) Może więcej szczegółów ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo że nie trzeba wiedzieć jak go montować , itp.

ale szanowna pani mogłaby napisać coś o przedpokoju np:

ile ma metrów kwadratowych i czy jest w kształcie prostokąta czy am więcej kątów niż 4

bloki są różne i czasami przedpokój to jakiś dziwny "łamaniec" z wieloma kątami i wtedy cena rośnie

najłatwiej zrobić taki sufit w prostokątnym przedpokoju 2x3 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podczepię się pod pytanie koleżanki, mam malutkie pomieszczenie sufit 250cm x 190cm co do ilości halogenów to nie wiem ile się stosuje odstępu by nie było naciapane a zarazem niedoświetlone pomieszczenie więc poprosze o koszt i chętnego o kontakt na
fido-15@wp.pl

Termin wrzesień, nie pali sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest cena za metr sufitu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30zl m2 ale przy duzych powierzchniach
a.mobile@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze wejść na strone www.szymbud.dzs.pl. moja firma zajmuje sie wykończeniami wnetrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Muza musi grać. (2343 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Wiśniowa Aleja (41 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...

do góry