Widok

podziękowania dla oddziału V

na oddział trafiłam z podejrzeniem zakażenia układu moczowego u mojego 2 tygodniowego synka. Byłam przerażona ponieważ wyobrażałam sobie najgorsze rzeczy jakie spotkają moje dziecko w szpitalu. Dodatkowo znając opinię na temat naszej służby zdrowia byłam nastawiona na najgorsze. Spotkało mnie miłe rozczarowanie. Już w izbie przyjęć zabrali nas do osobnego pokoju żeby mały nie miał styczności z innymi chorymi. W izbie przyjęć załatwiono nas szybko i w miłej atmosferze, wszystko dokładnie tłumacząc. Na oddziale było tak samo. Pielęgniarki wykonywały wszystkie przykre czynności (wenflony, pobierania krwi itp)szybko i sprawnie a na co dzień były bardzo miłe kulturalne i sympatyczne. Szczególnie zadowolona jestem z opieki lekarskiej. Codziennie wizyty nam składały aż 3 lekarki na raz. Spokojnie wszystko tłumaczyły w zrozumiały sposób i odpowiadały na wszelkie pytania. Poświęcały nam tyle czasu ile trzeba było. Nigdy nie usłyszałam że się śpieszą albo nie mają teraz czasu. Nawet nasz pierwszy spacer w szpitalnym wózku był udany. Mimo że strasznie trzęsło a maluszkowi głowa latała na wszystkie strony to przespał cały spacer:)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Bardzo za tak miła opinię. Ciesze się, że mimo stresu związanego z chorobą dziecka i koniecznością pobytu wrazenią nie były takie złe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry