Widok

podziekowanie dla adwokata ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, potrzebuję porady w sprawie podarunku/podziękowania dla adwokatów na zakończenie sprawy , babeczka i facet ?
Kwiaty, %, czekoladki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady ...no chyba , ze nic im nie płaciłaś wtedy kupiłabym jakieś kwiatki czy wino , jesli płaciłaś to zwykłe dziękuję powinno wystraczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozliczenie finansowe oczywiście że tak (dzis już chyba nie ma nic za darmo?), ale tak właśnie mi się wydaje że grzecznościowo wypadało by jakiś kwiatek, winko czy czekoladki ?
Nie wiem, co się teraz daje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też uważam że dziękuję wystarczy, mój adwokat sprawa spadkowa zainkasował sporą sumkę ponad 40 tyś to bez przesady żeby coś jeszcze mu dawać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze wynagrodzenie jakie otrzymal w zupelnosci wystarczy :) daj se spokoj z prezentami, jak bedzie chcial to sam sobie w yplaty kupi prezent :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś ma ochotę podziękować to niech dziękuję pomimo, że zapłacił. Też tak robię jak jestem zadowolona. Kwiatki dla pani i alkohol dla pana ok. Ewentualnie ja zamieniłabym kwiatki dla pani na wino;)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak jak Kasia, nawet jak płacę, a jestem zadowolona z finału jakiejs prawy dziękuję poza opłatami winem lub innym alkoholem
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zaprosiłam adwokata na obiad. Zapłaciłam za obiad i wtedy też się z nim rozliczyłam finansowa. Obiad był właśnie taka formą podziękowania.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Figurka temidy - srebropol .p l/figurka-temida-/ to jest świetny sposób na podziękowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

do góry