Widok

pogryzienia przez psy dog argentyński i brązowy amstaf

Witam chciałabym przekazać informacje dla wszystkich osób który pogryziono lub zagryziono w lesie oliwskim psa. Ponieważ właściciel wypuszcza je bez kagańca. Właścicielem jest mieszkaniec z ulicy Wąsowicza. Dzielincowy jak i aspirant ds wykroczeń rejon Oliwa , znają tego mieszkańca doskonale. Wystarczy opisać te psy podając ze jest to pies w typie rasy dog argentyński lub amstaf ponieważ właściciel w zeznaniach na policji twierdzi że są to kundle i nie musi posiadać pozwolenia. Sama padłam ofiarą tych psów cudem nie zagryzły poważnie raniąc mojego psa. Psy te zaatakowały mnie z psem na ulicy wybiegły z podwórka bez kagańca smyczy! Horror horror!!! Postanowiłam opisać to ponieważ słyszałam że kolejna osoba straciła pupila przez te psy i nie może uzyskać namiaru na właściciela.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściciel tych psów nazywa się Tobiasz Łojko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Aniu.Proszę o kontakt na Messenger Kaya del Naya.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

do góry