Odpowiadasz na:

Re: pokrowiec na rower do samolotu

Jeżeli wyjazd jednorazowy to ja bym nie inwestował. Darmowy karton, jest bezpieczniejszy od torby za 300zł a tak samo nie poręczny;), choć dwa uchwyty(dziury) w kartonie umożliwiają poruszanie się... rozwiń

Jeżeli wyjazd jednorazowy to ja bym nie inwestował. Darmowy karton, jest bezpieczniejszy od torby za 300zł a tak samo nie poręczny;), choć dwa uchwyty(dziury) w kartonie umożliwiają poruszanie się po lotnisku a po za tym zawsze są tam jakieś wózki.
Jeżeli wyjazdów będzie więcej to kupił bym w Polsce używany rower.... a ten lepszy wywiózł do Danii- tam się bardziej przyda. Dobrą używkę trekinga można kupić za 1000-1500zł. Po roku przelotów zwróci się Tobie ta suma, zaoszczędzisz czas i nerwy na pakowanie i rozkładanie roweru do przelotu. Po roku zawsze ten używany będziesz mógł sprzedać!

zobacz wątek
13 lat temu
~Robert B.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry