Widok

polecam oczywiście

A teraz konkrety: jestem absolwentką GWSA i jestem zadowolona. Studiowałam zaocznie administracje. I chyba jestem szczęściarą, ale ławeczki nowe, wykładowe. cena za miesiąc nauki, patrząc też na inne szkoły jest jak najbardzie unormowana. Wykładowcy jak wszędzie: jeden wymaga mniej drugi więcej, ja nie miałam problemu z zaliczeniem semestrów. Babki w dziekanacie przesympatyczne, idące na rekę, a to ważne np. z wpisami dla osób będących w szkole co 2 tygodnie. Obrona też poszła sprawnie, bez komplikacji.
TAKŻE POLECAM JAK NAJBARDZIEJ I POZDRAWIAM!
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy możesz mi powiedzieć jak z obrona??:) Jakieś ulgi? pytanka dostałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teoretycznie mówi się że obrona to formalność, ale tylko teoretycznie. Żeby się obrobić musisz mieć jakąś wiedzę, przed obroną dostajesz listę pytań od 50 do 70 na każde pytanie trzeba znać odpowiedź, jeśli nie znasz to nie zdasz. Dla ludzi którzy chcą się czegoś nauczyć to się nauczą i wybór GWSA jest dobrym wyborem uczelni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie, wybieram się na studia magisterskie z administracji i chciałam zapytać czy jest na tych studiach ciężko, czy dużo trzeba się uczyć ponieważ urodziłam niedawno dziecko i boję się że sobie nie poradzę z nauką i dlatego piszę do Pani.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry