Serdecznie polecam. Profezjonalizm, wszechstronna wiedza, wysoka kultura osobista i świetne podejście do Pacjenta. Dzięki Fizjogym dochodzę skutecznie do sprawności po ciężkim urazie barku na skutek potrącenia przez samochód. Wcześniej korzystałam z pomocy innych rehabilitantów i nie było poprawy. DZIĘKUJĘ :)