Widok
polecam serdecznie Fizjogym
Serdecznie polecam. Profezjonalizm, wszechstronna wiedza, wysoka kultura osobista i świetne podejście do Pacjenta. Dzięki Fizjogym dochodzę skutecznie do sprawności po ciężkim urazie barku na skutek potrącenia przez samochód. Wcześniej korzystałam z pomocy innych rehabilitantów i nie było poprawy. DZIĘKUJĘ :)
Moja ocena
FizjoGym
kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6