Widok

polecam stolarza

Dom i mieszkanie Straszyn Oliwa Temat dostępny też na forum:
polecam stolarza solidnego z doświadczeniem i konkurencyjnymi cenami. Mogę wysłać fotki wykonanych przez niego drzwi, schodów, szafy, wieszaka, łóżka, gdyż wszystko u niego zamówiłam i jestem bardzo zadowolona. KONTAKT 695 656 234
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz mi Madzia powiedzieć, że weszłaś na to forum żeby nam zakomunikować, że znasz z*******ego stolarza, solidnego, z doświadzczeniem i konkurencyjnymi cenami tak sama z siebie? A on Ci robił drzwi, schody, szafy, wieszaki, łóżka? I jesteś tak bardzo zadowolona z jego usług?

CHłOPIE RÓB SOBIE REKLAMĘ, ALE NIE RÓB Z NAS KOMPLETNYCH DEBILI!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Właśnie weszłam po to na forum, żeby polecić stolarza, z którego usług jestem zadowolona. Nie rozumiem kompletnie dlaczego Pan się złości i od razu oskarża o coś, czego nawet nie mam zamiaru zrobić. Przykro jak się widzi wśród ludzi taką nienawiść do drugiego człowieka. Może to zazdrość - nie wiem - nie mnie to oceniać. A Pan po co wchodzi tak naprawdę na to forum? Żeby robić na złość ludziom, którzy chcą pomóc innym?
Mimo wszystko pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za informację. Chciałabym tylko wiedzieć czy polecany przez Panią stolarz prowadzi własną działalność gospodarczą? Zależy mi na fakturze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak prowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry