Widok

polecam

Jeżeli umiesz ,lubisz się bawić ze swoim dzieckiem to naprawdę warto tu przyjść... wystarczą trzy godziny zabawy,za które zapłaciłem- z dwójką dzieci- 78 zł...super zabawa polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
wyposażenie: 6
 
opieka: 3
 
bezpieczeństwo: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę i prawie jestem pewna, że dużo osób jeszcze odwiedzi ten Centrum,ALE TYLKO PIERWSZY RAZ!!! Wybierając się kolejny raz każdy zdrowy na umyśle i szanujący swój pieniądz .... chyba zrezygnuje. Gdyby można wnośić swoje jedzenie i picie, to jak najbardziej cena 39zł jest do przełknięcia.Ale wymuszanie skorzystania z baru, gdzie ceny są z kosmosu, to nieuczciwe i nieetyczne. Nie trzeba kończyć studia, by wiedzieć że w ciągu 3,5 godzin biegania dziecko wypija duuuuuuuuuużo i napewno zgłodnieje.A kiedy się posili, to znowu będzie miał dużo energii na zabawę. Więc interes kwitnie!
A urządzanie urodzin w tym miejscu, to- POMYŁKA. Zresztą, trzeba taką imprezkę samemu zaliczyć, by się przekonać.
POMYSŁ MOŻE I ŚWIETNY, A PODEJŚCIE TYPOWO POLSKIE. A wy drogie rodzice szanujcie siebie i swoje pieniądze, a być może LOOPY's WORLD zacznie szanować was
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego urządzanie urodzin w tym miejscu to pomyłka??? Kompletna bzdura!!!!! Ja zorganizowałam tu urodzinki w zeszły weekend - było super. Wszystkie dzieciaki spocone, zmęczone i co najważniejsze zadowolone. Super! Super! Super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co oznacza, że Twoje dzieci nie skorzystaly ani z kolejki ani z samochodzików, nic też nie wypily - większość dzieci jednak potrzebuje trochę się napić po takim hasaniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry