Widok

polecan kolorowe gniazdko

Moje dzieci chodzą do przedszkola kolorowe gniazdko najpierw jak były małe do odziału na syriusza jest fajna kadra co prawda plac zabaw tylko dla maluszków spacery są podstawą i tak jest od 2013 chodzą na orfeusza jestem bardzo zadowolona żadnych uwag wiem że rodzice przenosili dzieci do innych placówek i po czasie wracały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wróć do przedszkola, a przynajmniej do zerówki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wątek rozpoczęła chyba sama pani dyrektor Kolorowego Gniazdka... Wnioskuję po poziomie wypowiedzi i jej stronie językowej - brak logicznej składni i interpunkcji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani dyrektor jest jaka jest,ale to nie ona prowadzi zajęcia dydaktyczne z dziećmi. Zatrudnia pracowników ,którzy spełniają moje oczekiwania, chociażby pani Basia i pani Dorota ; mój syn chodzi do grupy którą prowadzą. Zaangażowanie ,pozytywne podejście do dzieci, fantastyczna atmosfera , która panuje w tej grupie. Gratuluje doboru kadry, bo widać ,że te Panie współpracują ze sobą dla dobra naszych dzieci, i z tego co widać, lubią się , co pozytywnie wpływa na nasze dzieci. Mam nadzieję,że i w przyszłym roku obejmą grupę mojego syna .Pozdrawiam serdecznie Panie i dziękuję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corka chodzi do kolorowego gniazdka i jestem bardzo zadowolona bardzo lubi p.magde zawsze usmiechnieta i widac ze ma podejscie do dzieci gratuluje pani dyrektor ze przyjmuje do pracy takie osoby jak ta pani
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry