Widok

pomocy!

ej cześć mam 19 lat jestem dość wysoki chyba i jaki mam wybrać rozmiar ramy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale pytasz o rower czy o co ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
diablo a co ty taki ciekawski? odpowiesz na moje pytanie to moze ja tez odpowiem, ale nie wiem do konca jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ty gupi? przesz mówie że 19. jak coś to w lipcu skończyłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, a teraz na poważnie...Ta stronka rozwieje chyba wszelkie wątpliwości:
http://www.wrenchscience.com/WS1/default.asp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj wzrost
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zalezy od tego czy chcesz jezdzic w deszczu czy przy slonecznej pogodzie. Wiadomo w deszcze spod przedniego kola zawsze tryska woda w kierunku suportu dlatego nalezy wziasc jak najwieksza np 23 cale, poniewaz rama jest wtedy dluzsza i tym samym mniej wody dolatuje do suportu i nóg:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile masz lat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry