~Michu.
(20 lat temu) 31 października 2005 o 19:43
To zalezy od tego czy chcesz jezdzic w deszczu czy przy slonecznej pogodzie. Wiadomo w deszcze spod przedniego kola zawsze tryska woda w kierunku suportu dlatego nalezy wziasc jak najwieksza np 23 cale, poniewaz rama jest wtedy dluzsza i tym samym mniej wody dolatuje do suportu i nóg:P
0
0