Widok

pomożecie mi

powiem tak nie daje sobie rady nie jestem nikomu potrzebna wiec samobójstwo to jest najlepszy sposób aby sie z tego uwolnić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

to nie jest rozwiązanie problemu. Każdy jest potrzebny, poszerz krąg znajomych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


hmmmm , byłem w takim stanie .... i taka rada nie pomaga a wręcz pogarsza sprawę ... tu trzeba przyjść z wyciągniętą ręką ! a nie dobrze radzić ... jeśli Ta Osoba jeszcze jest - dajcie znak , jestem w stanie dać pomoc ... wiem o czym mówię ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie załatwia żadnego problemu ! Chodź na kawę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykre, że tak się czujesz. Dobrze by było, gdybyś mogła z kimś porozmawiać na żywo. Wyjście z kimś też może być dobrym pomysłem. Skąd jesteś? Czy ktoś bliski Tobie ( rodzina, koleżanka) mógłby Cię wspomóc na miejscu? A może... gdzieś, ktoś jednak jest dla Ciebie...i jesteś jemu potrzebna. Myślę o Tobie; żeby dokonała się zmiana na lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poznałem kilka osób z depresją. Choć jedna, ostatnia pokonała wszystko co do tej pory przeżyłem. Zaczęła ciągnąć mnie w dół w tempie ekspresowym. Mimo ciągłych starań pomocy ( terapeuci, lekarze etc). Może czas na lekarza? I mówię to naprawdę bez złośliwości. Albo napisz proszę.
WTC - rower? Zapraszam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


jeżeli dostałaś pomoc - napisz - bedę spokojniejszy . jeśli nadal jest do d*py ... też daj znać , pomogę ... nie tylko rozmową , także pomocną dłonią
markus24642@wp.pl

p.s.
głupków którzy wrzucą mi spam i głupie tekst nie potrzeba ... taaaAAAAK ? .... no .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

do góry