Widok

pomożecie mi

powiem tak nie daje sobie rady nie jestem nikomu potrzebna wiec samobójstwo to jest najlepszy sposób aby sie z tego uwolnić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

to nie jest rozwiązanie problemu. Każdy jest potrzebny, poszerz krąg znajomych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


hmmmm , byłem w takim stanie .... i taka rada nie pomaga a wręcz pogarsza sprawę ... tu trzeba przyjść z wyciągniętą ręką ! a nie dobrze radzić ... jeśli Ta Osoba jeszcze jest - dajcie znak , jestem w stanie dać pomoc ... wiem o czym mówię ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie załatwia żadnego problemu ! Chodź na kawę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykre, że tak się czujesz. Dobrze by było, gdybyś mogła z kimś porozmawiać na żywo. Wyjście z kimś też może być dobrym pomysłem. Skąd jesteś? Czy ktoś bliski Tobie ( rodzina, koleżanka) mógłby Cię wspomóc na miejscu? A może... gdzieś, ktoś jednak jest dla Ciebie...i jesteś jemu potrzebna. Myślę o Tobie; żeby dokonała się zmiana na lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poznałem kilka osób z depresją. Choć jedna, ostatnia pokonała wszystko co do tej pory przeżyłem. Zaczęła ciągnąć mnie w dół w tempie ekspresowym. Mimo ciągłych starań pomocy ( terapeuci, lekarze etc). Może czas na lekarza? I mówię to naprawdę bez złośliwości. Albo napisz proszę.
WTC - rower? Zapraszam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


jeżeli dostałaś pomoc - napisz - bedę spokojniejszy . jeśli nadal jest do d*py ... też daj znać , pomogę ... nie tylko rozmową , także pomocną dłonią
markus24642@wp.pl

p.s.
głupków którzy wrzucą mi spam i głupie tekst nie potrzeba ... taaaAAAAK ? .... no .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

do góry