polecam całym sercem. nie wiem skąd się biorą negatywne opinie na temat oddziału położniczego. tydzień temu urodziłam w wojewódzkim przez cc. opieka podczas porodu na szóstkę, lekarz profesjonalista na maxa, do tego człowiek: podtrzymywał na duchu, uspokajał, dawał mi znaki, że wszystko jest w porządku. cc szybko , sprawnie, cięcia prawie nie widać. opieka po porodzie w pełni profesjonalna. pomijając humory niektórych pań, ogólnie bardzo dobra. co chwilkę ktoś był, sprawdzał, pocieszał, rozmawiał. dziecko odrazu zostało przyniesione do łóżka. ordynator i zastępca panowie pełna klasa. lekarze z powołania a nie z braku laku zostanę lekarzem. czyściutko, sale małe, przyjazne. salowe biegają wręcz. połozne 24 na dobe są przy pacjentach. noworodki wybadane w każdą mozliwą stronę. jestem na maxa zadowolona. jest to szpital z prawdziwego zdażenia jeśli chodzi o oddział położniczy. izba przyjęć natomiast do wymiany, psuje cały obraz tego co dzieje się za izbą....polecam z całego serca porody w wojewódzkim, bo wiesz i czujesz , że jesteś w bardzo dobrych rękach.